Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

Вноситься народними

депутатами України

Королевською Н.Ю.

Солодом Ю.В.

Закон УкраЇни

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими обєднаннями осіб з інвалідністю

________________________________________________

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:

1. В абзаці другому пункту 142.1 статті 142, абзаці третьому пункту 197.6 статті 197, абзаці другому підпункту 282.1.2. пункту 282.1 статті 282, підпункті 2681.2.1 пункту 2681.2 статті 2681 та абзаці другому пункту 286.7 статті 286 слова “Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” замінити словами “Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.

2. В абзаці другому підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164слова “інвалідам війни” замінити словами “особам з інвалідністю внаслідок війни”.

3. У пункті 165.1.1 пункту 165.1 статті 165:

1) абзац перший викласти в такій редакції:

“165.1.1. сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги (включаючи грошові компенсації особам з інвалідністю, на дітей з інвалідністю при реалізації індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообовязкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги особам з інвалідністю з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом, у тому числі (але не виключно):”;

2) у підпункті “б” слово “спортсменам-інвалідам” замінити словами “спортсменам з інвалідністю”.

4. У пункті 8 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення”:

1) в абзаці першому цифри 2020 замінити цифрами 2030;

2) в абзаці третьому слова “Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” замінити словами “Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.

5. У тексті Кодексу :

1) слова “інвалід” і “дитина-інвалід” в усіх відмінках і числах замінити відповідно словами “особа з інвалідністю” і “дитина з інвалідністю” у відповідному відмінку і числі;

2) слова “громадські організації інвалідів” в усіх відмінках і числах замінити відповідно словами “громадські обєднання осіб з інвалідністю” у відповідному відмінку і числі.

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

прийняти нормативно-правові акти для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Голова Верховної Ради

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua