Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народним

депутатом України

С.Міщенком

ЗАКОН УКРАЇНИ

про внесення змін до Закону України «Про поштовий звязок» (щодо посилення захисту трудових прав працівників поштового звязку)»

Верховна Рада України постановляє:

І.Внести до Закону України «Про поштовий звязок» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, №6, ст.39) такі зміни:

1.Статтю 15 доповнити частиною третьою у такій редакції:

«Кошти державної фінансової підтримки першочергово спрямовуються на покриття витрат на оплату праці та соціальний захист персоналу національного оператора, залученого до роботи з доставки кореспонденції, пенсій, соціальних виплат.», у звязку з чим частини третю-сьому вважати частинами четвертою-восьмою.

2.Статтю 16 доповнити частинами пятою-сьомою у такій редакції:

«Розмір ставки заробітної плати працівника національного оператора не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

Працівникам національного оператора встановлюються щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі, встановленому для працівників державних органів.

Працівникам оператора, безпосередньо залученим до роботи з доставки кореспонденції, пенсій, соціальних виплат, встановлюється надбавка за роботу в несприятливих умовах та надбавка за розїзний характер робіт.», у звязку з чим частину пяту вважати частиною восьмою.

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення

1.Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

2.Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом

передбачити кошти для збільшення державної фінансової підтримки національного оператора поштового звязку;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

Голова

Верховної Ради УкраїниА.Парубій

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua