Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПРОЕКТ

вносять народні депутати України

Корчинська О.А.

(посв.№208)

Кириченко О.М.

(посв.№202)

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування господарської діяльності та державного нагляду (контролю)»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І.Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1.Частину першу статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (Відомості Верховної ради України, 2015 р., № 23, ст. 158) доповнити пунктом 31 такого змісту:

«31)взяття, переробка і зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх та виготовлених з них препаратів.».

2.Статтю 22 Основ законодавства України про охорону здоровя (Відомості Верховної ради України, 1993 р., № 4, ст. 19 із наступними змінами) доповнити частиною другою такого змісту:

«Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням ліцензіатами вимог ліцензійних умов провадження господарських діяльностей:

взяття, переробка і зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх та виготовлених з них препаратів.».

3. Участині двадцять сьомій статті девятої Закону України «Про лікарські засоби» (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 22, ст. 86 із наступними змінами) після слів «в аптеках» доповнити словами «та у спеціалізованих установах і закладах переливання крові та відповідних підрозділах закладів охорони здоров'я, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоровя, інших державних органів та органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим у сфері охорони здоровя, обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій».

ІІ.Прикінцеві положення

1.Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2.Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Голова Верховної Ради України А. ПАРУБІЙ

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua