Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народним депутатом України

Різаненком П.О. (посв.№301)

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 252 Податкового Кодексу України щодо визначення бази оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування енергетичного вугілля та антрациту

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 13-14, № 15-16, № 17, ст.112):

1. У статті 252:

підпункт 252.7.2. пункту 252.7 доповнити словами «енергетичного вугілля, антрациту»;

пункт 252.8. доповнити після абзацу сьомого новим абзацом восьмим наступного змісту:

«Фактична ціна реалізації для енергетичного вугілля, антрациту визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за податковий (звітний) період як середня ціна вугілля на європейському ринку на основі середніх індексів АРІ2 на умовах CIF в основних портах Західної Європи Амстердам − Роттердам Антверпен, перерахована у гривні за тонну за курсом Національного банку України станом на 1 число місяця, що настає за податковим (звітним) періодом.».

Відповідно абзаци восьмий одинадцятий вважати абзацами девятий дванадцятий.

IІ. Прикінцеві положення

  1. Цей Закон набирає чинності з 1січня 2019 року.

Голова
Верховної Ради України А. ПАРУБІЙ

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua