Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПРОЕКТ

вноситься народними депутатами України

Глазуновим С.М. (№151)

Шпеновим Д.Ю. (№141)

Рудченком М.М. (№437)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

«Про внесення деяких змін до Закону України «Про відходи» (щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України)»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

  1. До статті 1 Закону України «Про відходи» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 36-37, ст.242 ) внести наступні зміни:

1. абзац сьомий викласти в наступній редакції:

«зберігання відходів складування (накопичення) відходів їх виробником у спеціально відведених місцях чи об'єктах на строк, що не перевищує трьох місяців з моменту їх утворення до моменту їх утилізації чи видалення, або до передачі на договірних засадах спеціалізованим підприємствам для проведення їх утилізації чи видалення;»;

2. абзац девятнадцятий викласти в наступній редакції:

«розміщення відходів зберігання та захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах, крім зберігання відходів їх виробником у спеціально відведених місцях чи об'єктах на строк, що не перевищує трьох місяців з моменту їх утворення до моменту їх утилізації чи видалення, або до передачі на договірних засадах спеціалізованим підприємствам для проведення їх утилізації чи видалення».

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Голова Верховної Ради

України В.ЛИТВИН

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua