Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПРОЕКТ

вноситься народним депутатом України

Довгим О. С.

(посвідчення № 306 )

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Митного кодексу України щодо скорочення часу стоянки потягів для проведення митного контролю

_____________________________________________

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

  1. Внести до Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № 4448, ст. 552) такі зміни:
  1. частину першу статті 195 після слова «здійснюється» доповнити словом і знаками«, зокрема,»;

2) статтю 218 викласти у такій редакції:

«Стаття 218. Здійснення митного контролю на залізничному транспорті

1. Митні формальності щодо поїздів, що здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та товарів, які ними переміщуються, провадиться відповідно до розкладу руху, який затверджується за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту державного кордону, юридичною особою, утвореною відповідно до Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування».

2.Строки здійснення митних формальностей щодо залізничного рухомого складу, крім зазначеного у частині першій цієї статті, визначаються керівником (особою, що виконує його обовязки) територіального органу доходів і зборів за погодженням з іншими контролюючими органами та адміністрацією залізниці, а в пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України крім того, з керівником відповідного органу охорони державного кордону України.»;

3) статтю 220 викласти у такій редакції:

«Стаття 220. Місце здійснення митних формальностей у міжнародному залізничному сполученні

1. Митний контроль товарів у міжнародному залізничному сполученні здійснюється в зонах митного контролю, розташованих, як правило, у пунктах пропуску (контролю) через державний кордон України. Пасажирські поїзди міжнародного сполучення та товари, що переміщуються пасажирами цих поїздів, можуть проходити митний контроль також в інших місцях, визначених уздовж маршруту руху поїзда, у тому числі під час руху поїзда, за погодженням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту державного кордону, відповідно до пропозиції юридичної особи, що утворена відповідно до Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування».

2. З метою запобігання порушенню розкладу руху поїздів митний контроль може здійснюватися поза пунктами пропуску (контролю) через державний кордон, за рішенням керівника (особи, що виконує його обовязки) митного поста, відповідно до пропозиції керівника залізничної станції та відповідного органу охорони державного кордону України.

3. У виняткових випадках, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, на вимогу органу доходів і зборів окремі вагони, локомотиви, інші елементи рухомого складу для здійснення митного контролю можуть бути виключені зі складу поїзда, якщо проведення такого контролю у складі поїзда неможливе.

4. Відправлення залізничних транспортних засобів з місць стоянки здійснюється з дозволу посадової особи органу доходів і зборів та органу охорони державного кордону України.».

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Голова Верховної Ради В. ПАРУБІЙ

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua