Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народним

депутатом України

Олексієм Ковальовим.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, № 28, ст. 205):

1) пункт 11 статті 3 Закону України після слів «для пального» доповнити словами «тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну».

2) статтю 17 доповнити пунктом 11 у такій редакції:

«11) у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з підакцизними товарами з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих підакцизних товарів; непроведення розрахункових операцій з підакцизними товарами через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невідповідності у юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів від продажу підакцизних товарів сумі коштів від продажу підакцизних товарів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, а в разі використання юридичною особою розрахункової книжки загальній сумі продажу підакцизних товарів за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня; нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції з підакцизним товаром, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання:

вчинене вперше триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

за кожне наступне вчинене порушення тисяча двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;»

3) у пункті 6 статті 17 замінити слово «п'яти» на слово «тисячі», а після слів «для пального» доповнити словами «тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну».

2. У Законі України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, № 46, ст. 345):

1) у третьому абзаці частини шостої статті 15 число «500000» замінити на «3000000».

2) статтю 15 доповнити частинами шістдесят третьою шістдесят пятою такого змісту:

«Ліцензії на оптову торгівлю тютюновими виробами видаються лише суб'єктам господарювання, які відповідають наступним вимогам:

кількість осіб, які перебувають у трудових відносинах із субєктом господарювання, становить не менше 50 осіб;

у субєкта господарювання на праві власності або користування перебуває не менше двох вантажних автомобілів, або субєкт господарювання уклав договори перевезення тютюнових виробів із субєктом господарювання, у якого основний вид діяльності відповідно до КВЕД 49.41Вантажний автомобільний транспорт;

субєкт господарювання на праві власності або користування володіє місцями для зберігання тютюнових виробів, відомості про які внесені до Єдиного реєстру місць зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

у субєкта господарювання відсутній податковий борг на день подання заяви про видачу ліцензії на оптову торгівлю тютюновими виробами.

Для суб'єктів господарювання, які отримали ліцензію на оптову торгівлю тютюновими виробами у порядку, який був чинним станом на момент видачі ліцензії, проте станом на поточний рік не відповідають вимогам, встановленим частиною девятою цієї статті, ліцензія дійсна до кінця поточного року.

Вимоги, встановлені частиною девятою цієї статті, не застосовуються до субєктів господарювання, які отримали ліцензію на виробництво тютюнових виробів.».

3) частину тридцять шосту статті 15 після слів «алкогольними напоями» доповнити словами «тютюновими виробами».

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпунктів 2, 3 пункту 1, пункту 2 розділу І цього Закону, які набирають чинності з 01 січня 2020 року.

2. Вимоги пункту 2 розділу І цього Закону не застосовуються до субєктів господарювання, які отримали ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами до набрання чинності цим Законом.

3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Голова

Верховної Ради України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua