Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народним депутатом України

Ляшком О.В.

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (про проведення обовязкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидатів у народні депутати України)»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :

І. Внести зміни до Закону України «Закон України «Про вибори народних депутатів України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 10-11, ст.73):

1. Частину першу статті 9 після слова «років» доповнити словосполученням «спроможний за станом здоровя, підтвердженого медичним висновком про проходження попереднього психіатричного та наркологічного огляду, виконувати повноваження народного депутата України.».

2. Частину першу статті 54 доповнити новим пункт 11 наступного змісту:

«11) висновку про проходження обовязкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду, який разом з відомостями про кандидата у депутати у загальнодержавному окрузі надаються для ознайомлення громадянам відповідно до пункту 2 частини другої статті 13 цього Закону.».

3. Частину першу статті 55 доповнити новим пунктом 9 наступного змісту:

«9) висновку про проходження обовязкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду, який разом з відомостями про кандидата у депутати, висунутого партією у відповідному одномандатному окрузі, надаються для ознайомлення громадянам відповідно до пункту 2 частини другої статті 13 цього Закону.».

4. Частину другу статті 55 доповнити новим пунктом 7 наступного змісту:

«7) висновку про проходження обовязкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду, який разом з відомостями про кандидата у депутати, що балотується в одномандатному окрузі в порядку самовисування, надається для ознайомлення громадянам відповідно до пункту 2 частини другої статті 13 цього Закону.».

5. Доповнити статтею 57-1 такого змісту:

« Стаття 57-1 Порядок проведення попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидата у народні депутати України та про додержання інших умов щодо цих відомостей

Порядок проведення попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидатів у народні депутати України затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоровя.

Порядок щодо розміщення даних про результати попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидатів у народні депутати України разом з іншими відомостями про кандидатів у народні депутати України, що відповідно до закону надаються для ознайомлення громадянам, та про додержання інших умов щодо цих відомостей, затверджується Центральною виборчою комісією.».

ІІ. Прикінцеві положення

  1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
  1. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк із дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Голова

Верховної Ради України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua