Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народними депутатами України:

Крульком І.І.

Тимошенко Ю.В.

Єднаком О.В.

Загорієм Г.В.

Євтушком С.М.

Закон УкраЇни

Про внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (щодо захисту благодійних пожертв та коштів за проектами міжнародної технічної допомоги)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. У Законі України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 50, ст. 564 із подальшими змінами):

1) частину шосту статті 36 доповнити пунктом 7 такого змісту:

«7) виконання операцій за розрахунковими документами благодійних організацій, громадських обєднань, що мають статус неприбуткових, які є клієнтами банку, а також виконання операцій за розрахунковими документами, виданими на виконання проекту (програми) міжнародної технічної допомоги, що зареєстровано в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, які надійшли до банку в місячний строк після прийняття Національним банком України рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, від вкладників, інших клієнтів банку, які є виконавцями, співвиконавцями, донорами, реципієнтами, бенефіціарами, координаторами таких проектів (програм), іншими суб'єктами такої міжнародної технічної допомоги.»;

2) частину першу статті 52 доповнити пунктом 2 такого змісту:

«2) вимоги благодійних організацій, громадських обєднань, що мають статус неприбуткових, які є клієнтами банку, а також вимоги виконавців, співвиконавців, донорів, реципієнтів, бенефіціарів, координаторів проектів (програм), інших суб'єктів проекту (програми) міжнародної технічної допомоги, що зареєстровано в порядку затвердженому Кабінетом Міністрів України, які є вкладниками, іншими клієнтами банку;»;

3) пункти 2 10 частини першої статті 52, вважати пунктами 3 11 відповідно.

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. У частині змін щодо черговості задоволення вимог кредиторів до банку, передбачених пунктом 2 частини першої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Закон поширюється на всі правовідносини Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з кредиторами банку другої черги, вимоги яких на момент набрання чинності цим Законом не були задоволенні і черга яких не минула.

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

4. Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національному банку України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Голова Верховної Ради

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua