Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект вноситься народним депутатом України

О.М. Грановським

О.В. Черваковою

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» щодо створення природних умов для медичної реабілітації морських ссавців, в тому числі дельфінів

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 27, ст. 230) такі зміни:

1. Статтю 8 доповнити частиною шостою такого змісту:

«Дозволяється тимчасове утримання морських ссавців, в тому числі дельфінів, у вольєрах реабілітаційних центрів, які розміщуються в чистих природних акваторіях, що гарантовано захищені від штормів, прибійної хвилі і впливу антропогенного забруднення, які обгороджені пальово-сітчастими стінками, з метою їх медичної реабілітації для повернення у природні місця існування. Порядок тимчасового утримання морських ссавців, в тому числі дельфінів, у вольєрах реабілітаційних центрів, які розміщуються в чистих природних акваторіях, затверджується Кабінетом Міністрів України.».

2. У частині пятій слова «, що не мають природної морської води» виключити.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

вжити заходів щодо забезпечення утворення та діяльності реабілітаційного центру для утримання морських ссавців, в тому числі дельфінів, з метою їх медичної реабілітації для повернення у природні місця існування;

прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону, та забезпечити перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

Голова Верховної Ради А. ПАРУБІЙ

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua