Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Вийшов Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.09.2011

Київське видавництво «Атіка» випустило перший 424-сторінковий науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», підготовлений доктором юридичних наук Миколою Хавронюком , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UAКиївське видавництво «Атіка» випустило перший 424-сторінковий Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», підготовлений доктором юридичних наук Миколою Хавронюком, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA. Автор коментаря відомий по Науково-практичному коментарю до Кримінального кодексу України, який є у більшості юристів України.

У виданні здійснено роз’яснення положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206-VI, а також окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» від 7 квітня 2011 року № 3207-VI. У Додатках до коментарю вміщено тексти основних міжнародних конвенцій і деяких нормативно-правових актів антикорупційної спрямованості, а також наведено перелік основних нормативно-правових та інших актів, що містять положення антикорупційного характеру.

Коментар розрахований на суддів, працівників органів прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, податкової міліції та інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, а також адвокатів, представників громадянського суспільства, які беруть участь в заходах щодо запобігання і протидії корупції. Він також може бути корисним студентам, курсантам, слухачам, аспірантам та викладачам юридичних

У передмові до Науково-практичного коментаря до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» справедливо зазначено: "Хоча нарешті це і було зроблено, не слід очікувати, що після 1 липня 2011 р. крива як зареєстрованих, так і фактично вчинюваних корупційних правопорушень різко упаде вниз.

Для того, щоб це сталось, потрібен досить тривалий час і самовіддана діяльність людей, які мають належні повноваження для запобігання і протидії корупції та, головне, волю для реалізації цих повноважень.

Перший прем’єр-міністр Республіки Сінгапур Лі-Куан-Ю, один з творців сінгапурського «економічного дива», на запитання, за допомогою яких законів та програм у Сінгапурі була подолана корупція, відповів: «Не потрібно жодних нових законів і жодних програм, достатньо, щоби нагорі опинилось кілька порядних людей».

Закон «Про засади запобігання і протидії корупції» не є панацеєю від хвороби, яка надто тяжко вразила нашу державу і суспільство. Він може стати лише першим кроком на важкому шляху до нормального життя, на якому очікують численні перепони, вдавані і справжні небезпеки."

Всі статті доктора юридичних наук Миколи Івановича Хавронюка

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua