Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В'єтнам вирішив захиститися від «арабської методики зміни влади» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.09.2013

У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk.  В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk.

В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.

Крім того, від іноземних інтернет-компаній вимагається, аби їхні локальні сервери містилися всередині В'єтнаму.

Новий закон вже розкритикували американські інтернет-компанії та правозахисні групи, ну і звісно уряд США.

В'єтнам є однопартійною комуністичною державою, влада якої жорстко контролює ЗМІ.

Цього року в країні були засуджені десятки активістів, зокрема блогери, за антидержавну діяльність.

За новим законом, сайти американських соціальних мереж, таких як Twitter і Facebook, не можуть використовуватися для політичної антиурядової діяльності або завдавати «шкоди національній безпеці», і повинні використовуватися лише «для поширення та обміну особистою інформацією».

Минулого місяця посольство США в Ханої заявило, що «глибоко стурбоване положеннями указу», зазначивши, що основні свободи повинні поширюватися на мережу, яка керується із США так само, як і на сфери поза нею.

Група «Репортери без кордонів» з Французької Республіки, колонією якої раніше довгий час був Вєтнам, заявила, що закон позбавить в'єтнамський народ «незалежної і відвертої інформації, яка зазвичай циркулює в блогах і на форумах».

Водночас Азійська інтернет-коаліція - група, яка представляє на азійському ринку зокрема такі компанії, як Google і Facebook, - заявила, що цей крок влади «придушить інновації і знеохотить компанії від роботи у В'єтнамі», можливо такої ефективної, як була в Єгипті та інших арабських країнах.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua