Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тимчасово в.о. начальника ГУ МВС України в АРК призначено Ігоря Авруцького 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.03.2014

У зв’язку з поданим генерал-майором міліції Валерієм Радченком, начальником Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, рапорту про звільнення з органів внутрішніх справ, Міністр внутрішніх справ задовільнив рапорт, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МВС УкраїниУ зв’язку з поданим генерал-майором міліції Валерієм Радченком, начальником Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, рапорту про звільнення з органів внутрішніх справ, Міністр внутрішніх справ задовільнив рапорт, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МВС України.

Оскільки відповідно до вимог Конституції Автономної Республіки Крим передбачено погодження при призначенні та звільненні керівника міліції Криму з Верховною Радою АР Крим та Радою Міністрів АР Крим, матеріали щодо звільнення з посади Валерія Радченка та призначення на посаду Ігоря Авруцького МВС направлено для відповідного погодження.

До отримання погодження та з метою забезпечення керованості підрозділів міліції Криму тимчасово призначено виконуючим обов'язки начальника Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим полковника міліції Ігоря Авруцького.

Тому звинувачення С. Аксьонова щодо недотримання МВС Конституції АР Крим, Закону України «Про міліцію» щодо порядку призначення керівника міліції Криму -безпідставні. МВС у своїй діяльності чітко дотримується вимог Конституцій України та АР Крим, законів та підзаконних актів України.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua