Zakonoproekt.Org.UA

 


Тимчасово в.о. начальника ГУ МВС України в АРК призначено Ігоря Авруцького 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.03.2014

У зв’язку з поданим генерал-майором міліції Валерієм Радченком, начальником Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, рапорту про звільнення з органів внутрішніх справ, Міністр внутрішніх справ задовільнив рапорт, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МВС УкраїниУ зв’язку з поданим генерал-майором міліції Валерієм Радченком, начальником Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, рапорту про звільнення з органів внутрішніх справ, Міністр внутрішніх справ задовільнив рапорт, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МВС України.

Оскільки відповідно до вимог Конституції Автономної Республіки Крим передбачено погодження при призначенні та звільненні керівника міліції Криму з Верховною Радою АР Крим та Радою Міністрів АР Крим, матеріали щодо звільнення з посади Валерія Радченка та призначення на посаду Ігоря Авруцького МВС направлено для відповідного погодження.

До отримання погодження та з метою забезпечення керованості підрозділів міліції Криму тимчасово призначено виконуючим обов'язки начальника Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим полковника міліції Ігоря Авруцького.

Тому звинувачення С. Аксьонова щодо недотримання МВС Конституції АР Крим, Закону України «Про міліцію» щодо порядку призначення керівника міліції Криму -безпідставні. МВС у своїй діяльності чітко дотримується вимог Конституцій України та АР Крим, законів та підзаконних актів України.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми