Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Всі українці в Тунісі живі, і до дому іде лише 20 чоловік 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.01.2011

 За повідомленням Посольства України в Туніській Республіці, ситуація, пов’язана з масовими безпорядками в країні, характеризується певною стабілізацією, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.

Станом на 18 січня на вулицях столиці Тунісу перестали лунати постріли, відкриваються магазини та громадські заклади. У магазинах з’являються продукти харчування та вода. Водночас, рух містом контролюється військовими, поки діє комендантська година. В нас також намеє інформації про те що в країні відмінено надзвичайний стан.

МЗС України уважно стежить за розвитком подій і ми сподіваємося, що конституційна та внутрішньополітична криза в Тунісі буде розв’язана шляхом досягнення консенсусу у цивілізований та мирний спосіб.

Дипломатичне представництво України в Тунісі продовжує працювати у режимі підвищеної безпеки та здійснює постійний моніторинг ситуації в цій країні.

На звернення громадян України до Посольства, українські дипломати надають консультації щодо ситуації в країні, а також стосовно можливостей повернення на Батьківщину.

На даний час посольством України в Тунісі опрацьовуються списки громадян України, які хотіли б повернутися в Україну. Всього до посольства звернулося близько 20 громадян України з 408, які знаходяться на консульському обліку в цій країні.

До посольства України в Тунісі також звернулися три громадянина України, які перебувають в цій країні з метою туризму. З нашими співвітчизниками встановлено і підтримується телефонний зв’язок. Громадяни України знаходяться в готелі м. Хамамет і планують залишити країну 19 січня ц.р. літаком авіакомпанії «Air France», відповідно до придбаних раніше квитків.

Водночас, слід наголосити, що з проханням щодо термінової евакуації громадяни України до української дипломатичної установи в Тунісі не звертаються. Посольством України в Тунісі і МЗС України опрацьовуються різні шляхи і можливості повернення наших співвітчизників на Батьківщину.

Міністерство закордонних справ України знаходиться у постійному контакті з Міністерством закордонних справ Російської Федерації і в ході консультацій, які відбулися на рівні консульських департаментів МЗС України і Росії досягнуто домовленостей щодо співпраці у питаннях можливої евакуації громадян України та Росії у разі загострення ситуації в Тунісі. На постійній основі здійснюється контакт на рівні послів України та Росії в Тунісі. Однак, слід зауважити, що, враховуючи певну стабілізацію ситуації в цій країні, мова про евакуацію поки що не йде.

Станом на 18 січня цього року серед загиблих та постраждалих в результаті масових безпорядків в Тунісі громадян України немає.

У зв’язку з напруженою ситуацією в Тунісі МЗС України в черговий раз звертається до громадян України утриматись найближчим часом від подорожей до цієї країни. Для тих громадян України, які знаходяться на території Тунісу, МЗС України рекомендує бути обережними та у разі виникнення будь-яких питань звертатися до Посольства України в Тунісі.

Окрім того, слід зауважити, що у зв’язку із напруженою ситуацією в Туніській Республіці та з огляду на звернення громадян України, які перебувають на консульському обліку в цій країні, МЗС України продовжує активну роботу не лише в контексті моніторингу поточної ситуації, але і захисту прав та інтересів наших співвітчизників. Так найближчим часом до Тунісу буде відправлено з Києва Посла з особливих доручень, який безпосередньо на місці буде надавати максимального сприяння українським громадянам, які потребують допомоги, та координуватиме діяльність української дипломатичної місії у разі загострення ситуації в цій країні.

Враховуючи ситуацію, яка склалася в Туніській Республіці в останні дні, нами також прийнято рішення про відкриття цілодобової гарячої лінії в МЗС України, Департаменті консульської служби. За номером +380442381657 громадяни України, які знаходяться в Тунісі, перебувають на консульському обліку, або подорожують з туристичною метою, та не мають можливості з тих чи інших причин звязатися із Посольством України в Тунісі, можуть звернутися до МЗС і їх звернення будуть зафіксовані та опрацьовані.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua