Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Використовуючи зв'язки між друзями, в Facebook створили власну карту світу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.08.2012

Пол Батлер працює менеджером у команді розробки інфраструктури й обробки даних в Facebook, що надає йому доступ до величезних масивів даних.

Зовсім випадково його факультативний внутрішній проект придбав глобальний масштаб. Батлер почав збір даних про профіль із 10 мільйонів сторінок – це приблизно 2 % користувачів Facebook.

Спочатку у свою таблицю Піл звів число друзів між кожним містом, а так само широту й довготу знаходження кожної людину. Далі він створив кольоровий код: чим більше зв'язків між двома місцями, тем тонше й світліше стає лінія; чим менше, тем вона більш темна.

Результат, звичайно, не є картою миру в загальному розумінні цього. Це не карта доріг або підключень до Інтернету або маршрутів літака, скоріше, це карта людських відносин, обумовлених географічним принципом.

Сам Батлер пише: «Що дійсно дошкулило мене, так це момент, коли я зрозумів, що лінії не являли собою узбережжя або ріки або політичні границі. Це люди й реальні людські відносини. Кожна лінія може говорити про дружбу й любові, коли один з родини або кохана людина або друг перебуває далеко. Це не тільки симпатичний малюнок, це – підтвердження впливу, який ми виявляємо один на одного, навіть через океани й границі.

Чому Facebook не публікує більшої кількості таких робіт, заснованих на даних користувачів? Така політика компанії, хоча вона й має самий більший каталог людського життя, коли-або створеним. Не дивно, що багато мріють про одержання хоча б дещиці цих даних для вивчення.

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua