Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Виступ Галини Старовойтової з Міжрегіональної депутатської групи щодо фальсифікацій при голосуванні 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Засідання двадцяте. Сесійний зал Верховної Ради України. 19 жовтня 1994 року. Веде засідання Голова Верховної Ради України Мороз О.О. 

...

ГОЛОВА. Будь ласка, від Міжрегіональної депутатської групи.

СТАРОВОЙТОВА Г.Л., секретар Комісії Верховної Рам Україні з питань боротьби з організованого злочинністю і корупцією (Красноперекопський виборчий округ, Автономна Республіка Крим). Межрегиональная депутатская группа.

Уважаемые коллеги! У нас случился прецедент - противостояние политических сил. Это не впервые. Я думаю, в нашем парламенте найдутся трезвые головы и мы выйдем из тупика, в который в общем-то мы не раз заходили и из которого каждый раз находили выход.

Мы обсудили на заседании Межрегиональной депутатской группы сложившееся положение и пришли к такому выводу. Да, допущено нарушение и Конституции, и Регламента как устава нашей жизни. И голоса "за", и голоса "против" были сфальсифицированы. На этот случай у нас есть постоянная парламентская комиссия, которая обязана разобраться в этой ситуацій, подготовить проект соответствующего решения, скажем, к завтрашнему дню или, если этого времени мало, на послезавтра, подать его нам, я мы примем решение по этому вопросу. А сегодня нужно, дав протокольное поручение комиссии, приступить к конструктивной работе - к обсуждению доклада Президента. Вот такое предложение Межрегиональной депутатской группы.

ГОЛОВА. Дякую за розумну пропозицію. Тому що так чи інакше, якщо бути об'єктивними (а це радіослухачі зараз слухають, і вчора ми домовилися, що й телеглядачі побачать), то ми зараз по-дурному витрачаємо час. (Шум у залі). Вибачте, але Регламент вище за все.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua