Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Виступ Ігора Осташа від групи "Реформи" щодо фальшувань комуністів при голосуванні 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Засідання двадцяте. Сесійний зал Верховної Ради України. 19 жовтня 1994 року. Веде засідання Голова Верховної Ради України Мороз О.О.

ОСТАШ І.І., директор Міжнародної школи україністики Національної академії наук України (Стрийський виборчий округ. Львівська область). Депутатська група "Реформи".

Заява депутатської групи "Реформи" з приводу результатів голосування проекту Постанови Верховної Ради України про скасування указів Президії Верховної Ради України щодо тимчасового припинення та заборони діяльності Компартії України.

18 жовтня 1994 року на розгляд Верховної Ради України було внесено питання про укази Президії Верховної Ради України щодо тимчасового припинення та заборони діяльності Компартії Україна, яке не пройшло правової експертизи в Комісії з питань правової політики і судово-правової реформи, як того вимагає Регламент Верховної Ради.

Крім того, намагаючись будь-яким способом вирішити питання на користь ініціаторів скасування указів, парламентська прокомуністична більшість вдалася до фальсифікацій і грубого порушення Регламенту, її представники голосували картками депутатів, які були відсутні і не брали участі в засіданні, а саме: Марченко (348 виборчий округ, Сумська область), Боделан (312 виборчий округ, Одеська область), Карпачова (28 виборчий округ, Автономна Республіка Крим), Бандурка (390 виборчий округ, Харківська область), Радько (351 виборчий округ, Сумська область), Дорошевський (34 виборчий округ, Автономна Республіка Крим), Косолапов (389 виборчий округ, Харківська область), Ківшик (326 виборчий округ, Полтавська область), Владлен Карасик (367 виборчий округ, Харківська область), Степанюк (87 виборчий округ, Дніпропетровська область) та інші.

Цим було грубо порушено частину 4 статті 104 Конституції України, за якою кожен народний депутат голосує особисто.

У зв'язку з цим депутатська група "Реформи" констатує, що в парламенті давно сформована прокомуністична більшість, яка і несе повну відповідальність за жахливий економічний стан у країні.

Саме вона, нехтуючи Конституцією, законами України, Регламентом Верховної Ради Україна, обрала собі Голову, його заступників та Президію, затвердила Прем'єр-міністра Україна. Саме вона прийняла в першому читанні реакційний Закон про місцеві Ради, вихолостивши з нього паростки демократичного місцевого самоврядування. Призупинила процес приватизації. Прийняла рішення про кредитну емісію, не надавши слова для обговорення жодному депутату, хоча депутатська група "Реформи" наполягала на цьому.

Зазначені приклади голосування ще раз підтверджують перед усім українським народом, кому саме належала і досі належить влада в державі і якими засобами прокомуністична більшість намагається її утримати.

Замість того щоб розглядати нагальні питання виходу України з економічної кризи та соціального захисту населення, прокомуністична більшість вдається до розгляду Ініційованих лиш однією партією питань, таких, як Звернення до парламентаріїв країн СНД, скасування заборони Компартії тощо, тим самим максимально загострюючи політичне протистояння в парламенті та суспільстві в цілому. І це незважаючи на те, що Президент у своєму зверненні до парламенту закликав до консолідації політичних сил заради реформ.

Через свою ідеологічну зашореність прокомуністична більшість викликала передстрайкову ситуацію працівників залізничного транспорту, про що вказано в заяві об'єднання вільних профспілок залізничників України, яка адресована Президенту і Голові Верховної Ради України.

Голосування з питання скасування указів Президії Верховної Ради України ще раз продемонструвало, що схильність до фальсифікації органічно притаманна лівій більшості, як і її попередниці - Компартії зразка 1991 року.

На підставі цього депутатська група "Реформи" заявляє народові України, що в результаті голосування з питання скасування указів Президії Верховної Ради України проект рішення комуністів не отримав необхідної кількості голосів, а отже, був відхилений Верховною Радою України.

Дякую за увагу. (Оплески).

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua