Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Виступ Петра Душейка від групи "Аграрники України" на захист фальсифікації 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Засідання двадцяте. Сесійний зал Верховної Ради України. 19 жовтня 1994 року. Веде засідання Голова Верховної Ради України Мороз О.О.

...

ГОЛОВА. Дякую. Від групи аграрників слово надається депутату Душейку.

ДУШЕЙКО П.Г., голова колгоспу "Дніпро" Чорнобаївського району (Чорнобаївський виборчий округ, Черкаська область). Група "Аграрники України".

Шановні товариші депутати! Можливо, й панове депутати, хто як хоче, називайте. Я звертаюся до вас, а здебільшого звертаюся до всіх громадян України: нині в нас у залі переважають непарламентські методи роботи. (Шум у залі). Ви чуєте (це я до громадян України звертаюся), знову почали вигукувати. Це як у демократичному, цивілізованому і освіченому суспільстві, яке себе поважає? Мені соромно від імені селян робити зауваження особам, які мають високі титули. Тому я прошу слухати спокійне і реагувати спокійно.

Якщо ми називаємо себе демократичним суспільством, а демократія означає народовладдя чи управління народом, то повинні пам'ятати, що український народ - це і робітники, і селяни, і трудова інтелігенція, яка живе чесною працею, працею на благо України. У той же час у поняття українського народу вкладається і тіньова економіка, і спекулянти, і ті, хто живе, паразитуючи, на шиї народу. І ганьба чи не ганьба, але частина в цьому залі, мабуть, хоче представляти їхні інтереси. Це перше.

Друге. Якщо ми представляємо різні регіони, то повинні в цьому залі доходити згоди. У нас чомусь стало традицією: якщо питання не сподобалося певній частині, так званій "демократичній", не можу називати її без лапок, групі, вона влаштовує демарш - захоплює трибуну "демократичними" методами, штовхається, зчиняє сварки і так далі. Я вважаю це неприпустимим.

Далі. Ми з вами взялися будувати правову державу. Але як можна побудувати правову державу, коли ми хочемо, щоб право торжествувало тільки в тих випадках, коли воно вигідне одним, і не торжествувало в тих випадках, коли воно вигідно іншим. Панове демократи у свій час кричали про те, що чиниться гоніння, що придушуються демократичні починання і так далі. А сьогодні кричать зовсім інше. Вони хочуть заборонити діяльність однієї з могутніших громадських організацій, причому порушуючи діючу Конституцію. (Шум у залі). Я знову звертаюся до громадян України з тим, що мені заважають говорити так звані демократи. Я звертаюся до громадян України також і з тим, що й преса сьогодні висвітлює позиції необ'єктивно. А у нас повинна бути правова держава.

Тепер конкретно щодо питання, яке розглядалося вчора. Ми уповноважені заявити про те, що вчора не розглядалося питання про вину чи не вину Комуністичної партії. Ми розглядали питання тільки про те, що указами Президії Верховної Ради була грубо проігнорована Конституція. Справа в тому, що зупинити діяльність будь-якої партії чи громадської організації має право тільки судовий орган, а не Президія Верховної Ради чи якийсь інший орган. Току ми, селяни, виступали з тих мотивів... (Шум у залі). Я ще раз звертаюся де громадян України, до виборців: послухайте, що робиться у залі.

Отже, питання розглядалося про те, щоб не порушувалися в нашій країні її закони. Тому прийняте вчора рішення повинно бути об'єктивним. І воно правомірне. І правомірне тому, що не може бути правової держави, в якій діяльність одних буде заборонена, а діяльність інших дозволена.

Ми заявляємо про те, що дане рішення є об'єктивним. І я ще раз звертаюся до всіх: якщо навіть це питання буде поставлено на повторне голосування, голосуйте так, як велить громадянська свідомість, без усяких політичних уподобань.

Ще раз прошу пробачення перед громадянами України за те, що змушений був перериватись. Але скажу, що шановні пани, які сидять у перших рядах, своїми викриками заважали мені говорити. (Шум у залі).

Дякую за увагу. (Оплески).

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua