Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Яак зробити, щоб було чисто як в Німеччині 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
24.04.2016

Резиденція швабських правителів з дому Вюртемберг. Як німців привчили до чистоти  Геніальний хід геніального правителя! Навіть "дикий" народ можна привчити прибирати за собою сміття, якщо підійти до питання з розумом!           І цікавий історичний факт, обов'язковий до прочитання для всіх чиновників, які займаються питаннями благоустрою міст.Як німців привчили до чистоти

Геніальний хід геніального правителя! Навіть "дикий" народ можна привчити прибирати за собою сміття, якщо підійти до питання з розумом!         

І цікавий історичний факт, обов'язковий до прочитання для всіх чиновників, які займаються питаннями благоустрою міст.

Чистота в Німеччині , а конкретно в Швабії, була не "вродженою», а досить навіть примусовою. Довгий час німці вивалювали сміття, золу, здохлих домашніх тварин, кістки і помиї з кухні тупо за паркан, або куди доведеться. Як результат мали антисанітарію, хвороби і загиджені до неможливості села і міста.

У XV столітті графа Вюртембергского дістав цей сморід, і він почав видавати укази, що мовляв, гній і лайно, яке виробляє скотина і люди, треба вивозити за околицю або хоча б «на річку», причому тільки вночі. На укази, звичайно, "забили", так як перевіряти їх виконання було нереально, а поліцію до кожного сараю ставити дорогувато, та й хабарі і частування для служителів закону скасувати було важко.

Тоді граф видав новий указ , в результаті якого швабських містах різко стало чисто.

Суть указу зводилася до наступного: якщо ви помітили, що ваш сусід пару тижнів не прибирає сміття, і не донесли на нього, то покараний буде не тільки він, а й ви. А якщо ви донесли, то у вас є право на частину його землі. В результаті щосуботи все демонстративно і ретельно прибирали сміття перед своїм двором, резонно побоюючись доносів і сусідських підступів.

З одного боку, можна розглядати такі методи як державний примус до стукацтву і насильство над свободою особистості. З іншого боку, шваби дуже швидко навели в своїх селах і містах ідеальний порядок , а швабська «Кервохе» стала частиною культурної спадщини. 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua