Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як автомобіліст Янукович зайнявся спрощенням послуг в МРЕВ 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.09.2011

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності спрощення порядку проходження техогляду транспортних засобів та впорядкування реєстраційних процедур у МРЕВПрезидент України Віктор Янукович наголошує на необхідності спрощення порядку проходження техогляду транспортних засобів та впорядкування реєстраційних процедур у МРЕВ, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на прес-службу Глави держави.

Як наголосив Глава держави під час засідання Комітету з економічних реформ, нинішній стан справ у цій сфері наразі є незадовільним і таким, що тягне за собою корупційні діяння.

«Ми значно посилили зараз антикорупційне законодавство, але ця пухлина живе, і ми повинні пам’ятати - без ініціативи з боку Уряду вона не зникне. Цей рецепт єдиний. Одним із таких прикладів є суттєве спрощення порядку проходження техогляду транспортних засобів», - сказав В.Янукович.

«Я був переконаний, що з цим питанням ми вже покінчили. Однак, змушений констатувати, що вітчизняні автовласники досі не вірять, що безладу настав кінець. У ЗМІ надалі лунають заяви, що корупція нікуди не зникне, а лише змінить прописку», - також зауважив Глава держави.

На думку Президента, такий стан справ пов’язаний з низькою якістю впровадження положень закону щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автоперевезень. «Така ситуація ставить під сумнів реалізацію цього Закону, а підзаконні акти, що розроблені, взагалі нівелюють його позитивні сторони», - переконаний В.Янукович.

У цьому контексті Президент вкотре наголосив: Уряд має забезпечити невідкладне завершення розробки необхідних проектів, підзаконних актів відповідно до прямих вимог закону.

Глава держави також доручив Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову завершити впорядкування реєстраційних процедур, які є в МРЕВ.

«Давно назріла необхідність створення сучасних сервісних центрів з надання послуг автовласникам. І я чекаю пропозицій та ініціативи з цих питань», - сказав він.

Президент запропонував розпочати цю роботу з реалізації пілотного проекту в Києві. За його словами, відповідні доручення вже дано Уряду, а голова Київської міськдержадміністрації обіцяв забезпечити їх вчасне виконання.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua