Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як генпрокурори допомагають красти мільярди 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.06.2016

 Виявлено черговий доказ того, що саме керівники ФГВФО, СБУ, НБУ, МВС та судді, блокували розслідування крадіжки через Meinl Bank AG грошей банків, які розвалювали НБУ і ФГВФО. Лише виявлена загальна сума виведених коштів досягає мільярду доларів,які розкрадені і компенсуються з бюджету України та українців, завдяки директору-розпоряднику ФГВФО ВорУшиліну, гененральним прокурорам України  Махницькому, Яреми, Шокіну та Юрій Луценко, міністру внутрішніх справ @Arsen Avakov , голові Національний банк України #гонтарева та власнику банку Рейніс Тумовс (#Tumovs ), який втік чи то до Швейцарії (як пише в Linkendin) чи  Великобританії (де зареєстровані його компанії).

"Генеральна прокуратура України

01601, м. Київ; вул. Різницька, 13/15

ЗАЯВА ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ

Постановою правління Національного банку України №732 від 20.11.2014 року ПАТ «Міський комерційний банк» віднесено до категорії неплатоспроможних.

Рішенням Виконавчої дирекції ФГВФО №124 від 20.11.2014 року розпочато процедуру виведення ПАТ «Міський комерційний банк»  (ЄДРПОУ: 34353904, МФО: 339339, місцезнаходження: 03141. м. Київ, вул. Солом’янська, 33) з ринку шляхом запровадження в ньому тимчасової адміністрації на три місяці з 21.11.2014 року по 20.02.2015 року включно.

Тим же рішенням у повноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» призначено Рязанцева Андрія Вікторовича.

Під час проведення тимчасової адміністрації було виявлено ознаки злочину в діях службових та посадових осіб ПАТ «Міський комерційний банк», банку «MEINEL BANK», банку «RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG».

Так, на 21.11.2014 року з дати введення тимчасової адміністрації ФГВФО в 11 AT «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» за даними бухгалтерського обліку та занесених в операційну систему банку на кореспондентському рахунку в «Meinl Bank AG» і Austria -1010 Wien Bauernmarkt 2) обліковувалось 59 350 000 . 00 EUR, що на дату введення іимчасової адміністрації в за курсом НБУ 18,929175 складає 1 123 446 536,25 (Один мільярд сто двадцять три мільйони чотириста сорок шість тисяч п’ятсот тридцять шість) гривень 25 коп. Тимчасовою адміністрацією ФГВФО 26.11.2014 року з кореспондентського рахунка ПАТ «Міський комерційний банк» в банку «MEINE BANK» було здійснено списання 10 000 EUR на кореспондентський рахунок в «RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG», які були зараховані на рахунок.

Після повторного направлення вимоги щодо списання 100 000 EUR з кореспондентського рахунку ПАТ «Міський комерційний банк» в «Meinl Bank AG», було отримано відповіді, про те що ПАТ «Міський комерційний банк» має заборгованість в 10 000 EUR та транзакція в 100 000 EUR була відхилена.

Враховуючи вищевикладене, і те що на балансі ПАТ «Міський комерційний банк» обліковується 59 350 000.00 EUR, про що «Meinl Bank AG» ще на 01.01.2014 надіслав письмове підтвердження, і які фактично відсутні на кореспондентському рахунку в «Meinl Bank AG», та те. що будь які рухи по рахунку в операційній системі банку не відображені, можна зробити висновки про маніпуляції з боку керівництва ПАТ «Міський комерційний банк» з кореспондентськими рахунками відкритими в «Meinl Bank AG».

Це підтверджується також у переписні члена правління Вікторії Рибчинської з президентом банку ПАТ «Міський комерційний банк» Reynis Tamovs-. (Рейніс Тумовс), про те то станом на 01.11.2014 р. на кореспондентському рахунку ПАТ «Міський комерційний банк» «Meinl Bank AG» відсутні 49 000 000.00 EU. Тобто про те, то буде списання грошових коштів ПАТ «Міський комерційний банк», керівництву банку вже було відомо, але не було жодних коригуючих проводок та на балансі банку це не було відображено, що те ладило можливості адекватно оцінити фінансовий стан банку.

Крім того, під чає проведення інвентаризації вільних скриньок в банківському сховищі ПАТ «Міський комерційний банк» було знайдено договори, а саме: Договір кредиту та застави, укладений між PJSC “KONVERSBANK” та MELFA GROUP LTD Belize та Meinl Bank AG Vienna, Austria від 23 вересня 2011 року, на суму 45 000 000.00 EUR, та Договір кредиту та застави укладений між PJSC “KONVERSBANK” та MELFA GROUP LTD Belize та Meinl Bank AG Vienna, Austria від 07 жовтня 2011 року, на суму 10 000 000.00 EUR. за якими “KONVERSBANK” (правонаступником якого є ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК») виступав поручителем MELFA GROUP LTD Belize перед банком Meinl Bank AG Vienna, Austria саме за рахунок коштів по кореспондентському рахунку ПАТ «Міський комерційний банк» в «Meinl Bank AG», відображення яких також відсутні в обліку банку.

Підписантом вищевказаних договорів з боку “KONVERSBANK” був A.Kaluzhskyi (А.Калужский), а з боку MELFA GROUP LTD Belize був V. Antonov(B. Антонов).

Допускаємо, що грошові кошти могли були використані на покриття боргу MELFA GROUP LTD Belize на користь банку «Meinl Bank AG» та безпідставно списані з рахунку ПАТ «Міський комерційний банк». Такі дії можуть завдати значну матеріальну шкоду державі в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Просимо здійснити дії згідно чинного законодавства України та порушити кримінальну справу за вказаними фактами.

Відповідно до ст. 219 КК України, доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення громадянином - засновником (учасником) або службовою особою суб'єкта господарської діяльності дій, що призвели до стійкої фінансової неспроможності суб'єкта господарської діяльності, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору, - карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Примітка. У статтях 219, 222 цього Кодексу матеріальна шкода вважається великою, якщо вона у п'ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Відповідно до ст.. 364 КК України, зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чн займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Відповідно до ст. 191 КК України, привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі ст. перебувало в її віданні, карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися псиною діяльністю на строк до трьох років або без такого. 

2. Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

3. Дії, передбачені частинами 

першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені у великих розмірах, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

5. Дії, передбачені частинами першою, другою, третьою або четвертою цієї статті, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, - караються позбавленням волі на строк віт семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років га з конфіскацією майна.

ПРОШУ:

1. Виявити та встановити факти вчинення злочинів, передбачені ст. ст.. 191, 219, 364 та прийняти відповідне рішення.

Додаток:

1. Копія Постанови правління Національного банку України №732 від 20.11.2014 року.

2. Копія рішення Виконавчої дирекції ФГВФО №124 від 20.11.2014 року.

3. Копія Наказу про призначення уповноваженої особи Фонду

4. Копія 6-х Договорів

Уповноважена особа Фонду Гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію у ПАТ «Міський комерційний банк». А.Рязанцев"

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua