Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.09.2013

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook, і як відмовитися від цих прав.

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook, і як відмовитися від цих прав. www.zakonoproekt.org.uaПрава на адміністрування сторінок у Facebook можна надати особі, яка є користувачем цієї сторінки, тобто вона її лайкнула, коли користувач є у списку друзів адміністратора сторінки чи коли адміністратор знає електронну адресу такого користувача, за умови що він є користувачем Facebook.

Усі керівники сторінки можуть мати різні повноваження в залежності від того, над чим їм потрібно працювати. Є 5 різновидів керівництва:

1. Manager.

2. Content Creator.

3. Moderator.

4. Advertiser.

5. Insights Ana.

Права на адміністрування сторінок у Facebook можна надати:

1. Особі, яка є користувачем цієї сторінки, тобто вона її лайкнула;

2. Коли користувач є у списку друзів адміністратора сторінки;

3. Коли адміністратор знає електронну адресу такого користувача, за умови що він є користувачем Facebook.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua