Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як користуватися електронною поштою Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.09.2013

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися. Саме тому, наш черговий матеріал про електронну адресу в електронній пошті Facebook, яку кожен користувач Facebook отримує при реєстрації в цій соціальній мережі.

Електронна адреса користувача в електронні пошті від Facebook побудована на оприлюдненому імені користувача. Повідомлення надіслане на цю адресу перейде до розділу повідомлень на його електронні сторінці у Facebook, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Дякуючи їй користувач і зацікавлені особи можуть направляти листи на відому їм електронну пошту Facebook.

Звісно, що цим користуються не лише користувач і їхні друзі, але й інші зацікавлені особи, скажімо спамери. Тому, якщо Ви бачите, що до Вас надійшов лист від якогось адвоката з Нігерії, який хоче запропонувати Вам отримати спадщину в 100 млн. доларів, то це саме той випадок, коли використана Ваша електронна адреса в електронній пошті Facebook.

Як боротися із спамом в наступній інформації "Як захиститись від спаму у Facebook".

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua