Zakonoproekt.Org.UA

 


Як користуватися електронною поштою Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.09.2013

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися. Саме тому, наш черговий матеріал про електронну адресу в електронній пошті Facebook, яку кожен користувач Facebook отримує при реєстрації в цій соціальній мережі.

Електронна адреса користувача в електронні пошті від Facebook побудована на оприлюдненому імені користувача. Повідомлення надіслане на цю адресу перейде до розділу повідомлень на його електронні сторінці у Facebook, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Дякуючи їй користувач і зацікавлені особи можуть направляти листи на відому їм електронну пошту Facebook.

Звісно, що цим користуються не лише користувач і їхні друзі, але й інші зацікавлені особи, скажімо спамери. Тому, якщо Ви бачите, що до Вас надійшов лист від якогось адвоката з Нігерії, який хоче запропонувати Вам отримати спадщину в 100 млн. доларів, то це саме той випадок, коли використана Ваша електронна адреса в електронній пошті Facebook.

Як боротися із спамом в наступній інформації "Як захиститись від спаму у Facebook".

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми