Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як позбавитися у Facebook надоїдливих пропозицій про приєднання до додатків 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.09.2013

Немає у Facebook жодного користувача, якого б хоч колись не запросили поставити якийсь додаток. Мало хто думає що встановлення таких додатків дає можливість зовсім незнайомим особам викачувати із сторінки багато яких персональних даних, які при свідомому стані особа ніколи б не видавала незнайомим людям, при звичайному контакті, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . То ж використовуючи цю інформацію Ви свідомо можете або дозволити встановлення такого додатку або заборону, в тому числі і відволікати Вас такими пропозиціями у подальшому, а поширивши її допоможете захиститися від небажаного відволікання і Ваших друзів та колег.Немає у Facebook жодного користувача, якого б хоч колись не запросили поставити якийсь додаток. Мало хто думає що встановлення таких додатків дає можливість зовсім незнайомим особам викачувати із сторінки багато яких персональних даних, які при свідомому стані особа ніколи б не видавала незнайомим людям при звичайному контакті, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Мало того, багато таких даних, і без Вашої згоди, можна отримувати і від Ваших друзів, що надають дозвіл на встановлення на своїх сторінках таких додатків.

Але що більш за все декого «дістає», так це регулярні запрошення приєднатися до додатку від друзів, які підхопили цю пропозицію від інших друзів.

У Facebook дуже жорстко слідкують за дотриманням законодавства США щодо спаму і охорони приватних даних, і доступом до мережі різних додатків, не дозволяючи появі там таких додатків, що не надають змогу користувачам чітко відмовитися від використання таких додатків і блокувати їхню появу на Вашій сторінці у подальшому.

На прикладі одного із додатків можна побачити яку основну інформацію він збирає про Вас після згоди "Перейти до додатка" і частково, що робити із нею:

1 Вашу електронну адресу (******@*******.***)

2 Інформацію з Вашого профілю: education history, рідне місто, вподобання, розташування та work history

3 Ваші світлини

4 Оновлення вашого статусу

5 Інформація профілів друзів: освітні історії, hometowns, Уподобання, розташування та work histories

6 Світлини, якими з Вами поділилися

7 Оновлення стану, поширені вами.

8 Цей додаток може публікувати від вашого імені різну інформацію, включаючи hotels you visited, restaurants you visited та інше.

9 Визначити хто може бачити публікації від цього додатку у Вашому життєписі Facebook:

Використовуючи додаток TripAdvisor, ви погоджуєтесь із його Умовами використання та Політикою конфіденційності.

Мало хто читає ці «Умови використання» та «Політику конфіденційності», тим більше коли вони спеціально надані не українською, на відміну від закликів надати доступ до персональних даних і погодитися із правилами на чужій мові, які користувач часто не читає.

Саме тому Facebook зобов’язує розміщати на таких сторінках кнопки для можливого реагування користувачів:

1.«Поділитись».

2.«Заблокувати».

3. «Повідомити про проблему».

І передбачає, що блокування додатку, в даному випадку, це TripAdvisor, перешкоджатиме іншим надсилати вам запрошення та запити від цього додатку, а також перешкоджатиме додатку отримати будь-яку інформацію про Вас.

Це також запобігатиме відозображенню TripAdvisor, якщо інші люди встановлять його.

То ж використовуючи цю інформацію Ви свідомо можете або дозволити встановлення такого додатку або заборону, в тому числі і відволікати Вас такими пропозиціями у подальшому, а поширивши її допоможете захиститися від небажаного відволікання і Ваших друзів та колег.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua