Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як швидко знайти свої публікації у Facebook? 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.09.2017

Як швидко знайти свої публікації у Facebook? Як швидко знайти свої публікації у Facebook? Якщо Ви не пам'ятаєте коли була Ваша публікація, але згадуєте хоч окремі слова, то великих проблем із пошуком публікації немає.

Просто введіть ці слова у віконце пошуку в "Журналі активності".

Дякуючи цьому можна знайти групи новин на певну тему і створювати з новин на своїй сторінці альбоми, щоб легше знайти було новини і Вам,.і тим, хто читає ці новини.

І це незалежно від того, чи там є фото чи його немає, і чи це стосовно інформації. що Ви тільки зараз публікуєте, чи вона вже давно була Вами оприлюднена.

Для цього лише виставити назву альбому. Таким чином буде легше шукати і і Вам, і Вашим читачам. І хто знає, може із Ваших публікацій через якійсь час Ви будете мати готову для видання книгу, і Ваша робота Facebook отримає свою монетизацію :)

Тут написано і показано, як це зробити

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua