Zakonoproekt.Org.UA

 


Як швидко знайти свої публікації у Facebook? 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.09.2017

Як швидко знайти свої публікації у Facebook? Як швидко знайти свої публікації у Facebook? Якщо Ви не пам'ятаєте коли була Ваша публікація, але згадуєте хоч окремі слова, то великих проблем із пошуком публікації немає.

Просто введіть ці слова у віконце пошуку в "Журналі активності".

Дякуючи цьому можна знайти групи новин на певну тему і створювати з новин на своїй сторінці альбоми, щоб легше знайти було новини і Вам,.і тим, хто читає ці новини.

І це незалежно від того, чи там є фото чи його немає, і чи це стосовно інформації. що Ви тільки зараз публікуєте, чи вона вже давно була Вами оприлюднена.

Для цього лише виставити назву альбому. Таким чином буде легше шукати і і Вам, і Вашим читачам. І хто знає, може із Ваших публікацій через якійсь час Ви будете мати готову для видання книгу, і Ваша робота Facebook отримає свою монетизацію :)

Тут написано і показано, як це зробити

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми