Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як у Facebook захистися від спаму 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.10.2013

Той, хто не хоче відволікатися на отримання так званих "листів щастя", може позбутися такого "щастя", якщо зверне увагу на розділ із шестернею, обравши там підрозділ: "Налаштування конфіденційності", зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Той, хто не хоче відволікатися на отримання так званих "листів щастя", може позбутися такого "щастя", якщо зверне увагу на розділ із шестернею, обравши там підрозділ: "Налаштування конфіденційності", зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Там же слід вибрати поле: "Хто може зв'язатись зі мною?"- "Чиї повідомлення я хочу відсіювати у Вхідних?" - Відбір, що застосовано у Вхідних:

Базове фільтрування. (Більшість друзів та людей, яких ви знаєте);

Прискіпливий відбір (Переважно листи від друзів. Повідомлення інших людей, які ви хотіли б бачити можуть відсіюватися у Інші).

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua