Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як у Латвійській Республіці країну захищає «Земессардзе» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.03.2014

3 серпня 1991 в був прийнятий закон «Про Земессардзе Латвії» («Latvijas Republikas Zemessardzes likums Латвійській Республіці»), який визначив дану структуру як добровільне воєнізоване громадське формування самооборони, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .3 серпня 1991 в був прийнятий закон «Про Земессардзе Латвії» («Latvijas Republikas Zemessardzes likums Латвійській Республіці»), який визначив дану структуру як добровільне воєнізоване громадське формування самооборони, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Народне ополчення - «Земессардзе» (Zemessardze - «Охорона краю») є важливою частиною Національних збройних сил Латвійської Республіки. До його складу включаються солдати і офіцери що раніше служили в армії. Воно складає свого роду мобілізаційний резерв, що комплектуються за територіальною ознакою. В даний час ополчення (16600 чол.), має структуру «бригада - батальйон - рота», об'єднано в п'ять бригад і 35 батальйонів.

Народне ополчення комплектується на добровільній основі, з 18 років. Не приймаються особи, які не володіють державною мовою, мають судимість, знаходяться на наркологічному обліку, визнані недієздатними. Командний склад комплектується особами, що завершили навчання у Національній академії оборони, у ВНЗ іноземних держав та на курсах офіцерів ополчення. Підготовка молодших командирів та фахівців проводиться в навчальному центрі Цесіс. Термін навчання - 2 місяці. Рядові проходять підготовку в батальйонах без відриву від роботи, а також в ході проведених не рідше 1 разу на квартал батальйонних навчань.

В даний час Земессардзе стало основою захисту сухопутної території країни і найбільшою складовою частиною Національних збройних сил Латвійської Республіки: у ньому служать 592 професійних військових і 10 510 добровольців (земессаргов), які виконують свої обов'язки у вільний від основної роботи час. За даними Національних збройних сил Латвійської Республіки полковника «Земессардзе» Раймонда Граубе, 90% ополченців служать «з міркувань ідейної мотивації». Отримавши зброю і обмундирування, вони зобов'язані не менше тижня на місяць брати участь у військових навчаннях, а також в операціях із затримання злочинців, знешкодження вибухових пристроїв, гасіння лісових пожеж та інших рятувальних акціях. 
Загалом у завдання «Земессардзе» входить участь у ліквідації наслідків аварій , пожеж та надзвичайних ситуацій, рятувальних роботах, забезпеченні загальної безпеки та громадського порядку, а також захист сухопутної території держави і бойова підтримка та забезпечення функцій Національних збройних сил з підготовкою особового складу для участі в міжнародних операціях.

До складу національних збройних сил входить також навчальне командування (м. Рига), яке вирішує завдання підготовки військових кадрів. У його підпорядкуванні знаходиться національна академія оборони, де готуються фахівці для Збройних Сил  Латвійської Республіки.

Комплектування Збройних Сил здійснюється на основі закону про обов'язкову державну службу, прийнятого в лютому 1997 року. Призовний вік 19 років, термін служби 12 місяців. Особовий склад Національних збройних сил Латвійської Республіки включає військовослужбовців, як кадрових, так і термінової служби. Військовослужбовці запасу можуть призиватися для проходження зборів, однак час їх перепідготовки не повинно перевищувати 60 днів за чотири роки. Передбачається, що кількість військовослужбовців запасу, призваних у мирний час, не повинно перевищувати 1/3 складу Збройних Сил.

Питання підтримки боєздатності армії в умовах значної нестачі людей, на думку командування, можна вирішити за рахунок набору військовослужбовців на контрактній основі за одночасного збільшення витрат за відповідними статтями фінансування.

З 2004 року Латвія є членом блоку НАТО.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua