Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як у Німеччині захищають право на фотографії 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.05.2017

Які фото з подорожей не можна викладати в інтернет.

Зроблені під час туристичних поїздок фотографії сучасні мандрівники вже давно не зберігають у фотоальбомі, а викладають в інтернет: на Facebook, Instagram або Pinterest, інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посилання на сайт germania.one.

Мотиви досить різноманітні: від Селфі на тлі полотен знаменитих художників до зображення шедеврів сучасної архітектури. Однак поширення об'єктів авторського права може мати певні правові наслідки. Закон не забороняє знімати фотографії для особистого використання і зберігати їх на електронних носіях інформації. Проблеми виникають у випадках, коли фотографії викладаються в інтернеті і стають загальнодоступними.

Крім того, в різних країнах існують свої закони, що регламентують авторське право. У зв'язку з цим, опублікувавши зроблену під час туристичної поїздки фото, можна опинитися в досить неприємної ситуації. Маленькі перлини Німеччини: Бахарах-на-Рейні

Які фотографії можна викладати в інтернет відповідно до законодавства Німеччини, а які ні?

- фотозйомка в музеї: перш за все, необхідно упевнитися в тому, що фотозйомка в музеї не заборонена.

Якщо проводити фотографування дозволено, виникає питання про авторське право.

Термін дії авторського права закінчується через 70 після смерті автора. Таким чином, водяні лілії Клода Моне можна фотографувати і публікувати.

Інакше йдуть справи з творами сучасних авторів. У гіршому випадку автор може подати скаргу до суду за незаконну публікацію фотографій. - фотозйомка об'єктів архітектури: улюбленими мотивами є будинок австрійського архітектора Фриденсрайха Хундертвассера у Відні або прозорий купол Рейхстагу в Берліні, створений за проектом британського архітектора лорда Нормана Фостера.

В даному випадку мова йде про фотозйомку будівель, які постійно перебувають на вулицях або в публічних місцях, фотографії яких не заборонені для публікації (свобода панорами), за умови, що фотозйомка проводилася з місць, до яких є публічний доступ, наприклад з вулиці. У той же час, фотозйомка купола Рейхстагу за допомогою безпілотного літального апарату з подальшою публікацією фотографій в інтернеті може мати певні правові наслідки. - фотозйомка художніх інсталяцій: закон про свободу панорами поширюється тільки на твори мистецтва, які постійно перебувають в публічних місцях.

Арт-інсталяції, наприклад обгорнутий тканиною Рейхстаг Христо Явашева, що не входять в категорію «постійних» та для публікації фотографій необхідно отримати дозвіл власника авторського права.

Ludmila Chuchko 07.05.2017"

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua