Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як захиститись від спаму у Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.09.2013

В останній час практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів, яку його  заповідав якийсь померлий, скажімо з Нігерії, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.В останній час практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів, яку його  заповідав якийсь померлий, скажімо з Нігерії, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.

Спам приходить на електронну пошту користувачів Facebook в розділ «Повідомлення». Як правило, дякуючи жорсткій політиці  Facebook стосовно блокування спаму, більшість таких повідомлень не доходить до користувачів, внаслідок блокування адрес спамерів.

Повідомлення невідомих користувачів, що відсутні в списку друзів попадають в розділ «Інші». Ті ж повідомлення від спамерів, які виявляються вже після того, як  їхні повідомлення надходять до Facebook, попадають до розділу «Спам» поштової скриньки Facebook.

Але частина повідомлень від невиявлених спамерів таки «проривається» безпосередньо до пошти. Причому, якщо користувач  постійно відмічає такі повідомлення із спамом як спам, і знищує їх, то такий користувач із часом практично ніякого спаму більше не отримує.

То ж тим, хто не хоче, щоб його електронну скриньку не «забивав» спам, повинен відмічати спам, що не попав до розділу скриньки «Спам» та відразу ж знищувати його. Це допоможе і іншим користувачам, оскільки виявлення електронної адреси спамера призводить до блокування його роботи. То ж допомагаючи собі кожен користувач допомагає і іншим користувачам.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua