Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Якщо ЄС пропонує за щось макрофінансовий кредит, то краще від цього відмовитися 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.09.2016

Нинішня влада мільярдерів, що жебракує перед Заходом в отриманні кредитів на підтримку свого бажання дерибанити України,лише показує, що ці кошти вона "спустить", і повертати їх будуть прості українці.  Саме тому слід з великою увагою відноситися до будь яких "хотєлок" чиновників ЄС, США чи МВФ про те, що вони хочуть якогось нового закону. Як правило це закінчується розвалом економіки і зубожінням українців, зазначає сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сторінку у Facebook Представництва ЄС в Україні.  З цього ряду і нещодавня заява від імені Голови ПредставНинішня влада мільярдерів, що жебракує перед Заходом в отриманні кредитів на підтримку свого бажання дерибанити України,лише показує, що ці кошти вона "спустить", і повертати їх будуть прості українці.

Саме тому слід з великою увагою відноситися до будь яких "хотєлок" чиновників ЄС, США чи МВФ про те, що вони хочуть якогось нового закону. Як правило це закінчується розвалом економіки і зубожінням українців, зазначає сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сторінку у Facebook Представництва ЄС в Україні.

З цього ряду і нещодавня заява від імені Голови Представництва ЄС в Україні Хюґа Мінґареллі:

"Ми дуже засмучені тим, що Верховна Рада в останньому читанні не ухвалила Закон України про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Цей законопроект дуже потрібен для підтримки подальших реформ в енергетичному секторі, зокрема, що стосується газу та електроенергії. Він допоможе гарантувати більшу прозорість та ефективність; це принесе велику користь українській економіці та відповідатиме очікуванням громадськості та міжнародних партнерів.

Я дуже сподіваюся, що цей законопроект буде-таки схвалено щойно Верховна Рада збереться знову на пленарне засідання наступного тижня.

Ухвалення цього закону є також умовою для виділення другого траншу у розмірі 600 млн. євро у рамках макрофінансової допомоги ЄС".

Так звана "макрофінансова допомога" - це не допомога, а кредит. І завдяки Гонтаревій ці кошти зірвуть курс гривні та підтримають долар, який потім ці ж чиновники від влади і спровадять за кордон в офшори для підтримки представників Банди панамських петріотів, антинародного фронту, самонемічі чи інших суб'єктів.

А створення чергової комісії, що начебто здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, дасть можливість запустити маховик перекладання на українців результатів розграбування надр України для значного підвищення цін на комунальні послуги, замість якісного контролю за підвищенням енергоефективності, захисту джерел надходження тепла до будівель від витоків енергії, використання їх та газу національного видобутку.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua