Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Якщо курець заважає димом сусідам, його слід виселити 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.08.2013

Суд німецького Дюссельдорфа постановив, що курець може бути виселений із власної квартири, якщо дим від сигарет проникає в місця загального користування, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на сайт  www.fr-online.de.  Сусіди й орендодавці подали на 75-річного Фрідхельм Адольфа до суду, скаржачись на запах диму на сходовій клітці і те що він систематично ігнорував скарги та попередження щодо наслідків його паління на шкоду сусідам.Суд німецького Дюссельдорфа постановив, що курець може бути виселений із власної квартири, якщо дим від сигарет проникає в місця загального користування, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на сайт  www.fr-online.de.

Сусіди й орендодавці подали на 75-річного Фрідхельм Адольфа до суду, скаржачись на запах диму на сходовій клітці і те що він систематично ігнорував скарги та попередження щодо наслідків його паління на шкоду сусідам.

Чоловік, який проживає у своїй квартирі протягом сорока років, заявив у суді, що нічого не може вдіяти, якщо тільки його квартиру повністю не загерметизувати. Проте судді цілком справедливо прийняли сторону позивачів, які не хочуть шкодити своєму здоров'ю через старечі примхи дідугана.

Господар будинку має на це право, якщо дим у під'їзді шкодить іншим орендарям «неприємним і нестерпним сморідом» і таким чином, стан здоров'я решти орендарів буде поставлено під загрозу. Це відноситься, в принципі, навіть якщо орендарю дозволено палити у своїй квартирі.

Фундаментальне право на фізичне здоров'я сусідів у даному випадку має пріоритет над правом на вільний розвиток своєї особистості курця, тим більше такого, якому у свої 75 років може бути все рівно, від чого і коли він помре, а тим більше, що від цього можуть померти його сусіди.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua