Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович підтримав захоплення турками української економіки  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.01.2012

Глава держави підписав указ № 9/2012 про Питання Української частини Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою РеспублікоюГлава держави підписав указ № 9/2012 про Питання Української частини Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

З метою виконання Спільної декларації про створення Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою, вчиненої 25 січня 2011 року у м.Києві, та відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити Українську частину Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою.

2. Затвердити персональний склад Української частини Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою (додається).

3. Міністерству закордонних справ України утворити Українську частину Спільної українсько-турецької групи стратегічного планування як робочий орган Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою із залученням до її діяльності у разі потреби представників заінтересованих державних органів.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

11 січня 2012 року


ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 11 січня 2012 року №9/2012

СКЛАД
Української частини Стратегічної ради високого рівня між Україною і Турецькою Республікою

ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович - Президент України, Голова Української частини Ради
ГОНЧАРУК Андрій Іванович - Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України
ГРИЩЕНКО Костянтин Іванович - Міністр закордонних справ України
КЛЮЄВ Андрій Петрович - Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України
ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович - Глава Адміністрації Президента України
ТІГІПКО Сергій Леонідович - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики України.

Глава Адміністрації Президента України С.ЛЬОВОЧКІН


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua