Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович призначив керувати податковою ініціатора мультика 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.11.2011

Новий головний податківець України Олександр Клименко прийшов до податкової при Ющенку, і навчився більше усіх збирати податки з донецьких платників податків.  Президент України Віктор Янукович підписав 7 листопада 2011 року Указ № 1026/2011 про призначення О.Клименка Головою Державної податкової служби України, попередньо звільнивши його з посади заступника Голови Державної податкової служби України, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.Новий головний податківець України Олександр Клименко прийшов до податкової при Ющенку, і навчився більше усіх збирати податки з донецьких платників податків.

Президент України Віктор Янукович підписав 7 листопада 2011 року Указ № 1026/2011 про призначення О.Клименка Головою Державної податкової служби України, попередньо звільнивши його з посади заступника Голови Державної податкової служби України, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

Не так давно заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко об’явив, що податкова зніме ропагандистський мультфільм "Місто мрії", щоб платники платили більше податків

На це, за його словами, його надихнув сам Уолт Дісней.

Як приклад податківець послався на те, що "одна з серій мультфільмів про Дональда Даке присвячена проблемам оподаткування. І після того, як в 1943 році цей твір вийшов на екрани, надходження податку на доходи зросли в чотири рази. Не знаю, чи вдасться нам повторити досягнення генія мультиплікації, але ми будемо сподіватися на позитивний результат".

Те що податківці починають думати і над мотивацією для молоді. Варто оцінювати як позитивне. Тут можна навіть продовжити перелік наслідків роботи в напрямку роботи із суспільством. Наприклад, колеги Олександра з Королівської служби зборів Великобританії, лише внаслідок змін тексту листа, що вони розсилають платникам податків, збільшили їхній збір на 200 мільйонів фунтіви, зазначається на сайт іwww.zakonoproekt.org.ua. Так що податкова, яка тепер крім маски-шоу починає показувати і мультики для школярів, вже починає просуватися до ЄС.

Заступник голови ДПС зазначив, що після консультацій з дитячими психологами було вирішено відмовитися від суто комерційного формату 3-Д анімації, на користь класичної мальованої анімації.

"Саме тому робота над повною версією триватиме більше півроку і потребує великої команді художників. Ми пішли на це, щоб створити не тільки яскравий, переконливий, але й безпечний для дітей твір", - наголосив чиновник.

Клименко також зауважив, що в процесі роботи над мультфільмом було частково змінена сюжетна лінія й персонажі.

"Остаточний варіант сценарію вже не містить відомих мультиплікаційних героїв, на кшталт трьох поросят або Червоної шапочки. За сюжетом, головний податковий інспектор Сан Санич Лелеко і його діти за допомогою гри "Місто мрії" потрапляють в казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди фільму", - розповів Клименко.

За словами заступника голови ДПС, повнометражна версія картини вийде в жовтні 2011 року.

Олександра Клименка було призначено заступником голови Державної податкової служби України Указом Президента України № 221/2011 від 18 лютого 2011 року.До цього призначення він обіймав посади заступника начальника спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку, першого заступника голови ДПА у Донецькій області, голови ДПА у Донецькій області. Очолював податкову службу Донеччини з 24 вересня 2010 року. За даними прес-служби податкової служби Донецької області серед досягнень на цій посаді для Олександра Клименка стало встановлення абсолютного податкового рекорду - у листопаді 2010 року донецькі податківці залучили до бюджету більше 2 млрд. грн., що є найбільшим показником за всю історію податкової служби регіону. Донецька область тоді вийшла на перше місце серед усіх регіонів України за обсягами акумульованих до держбюджету коштів. У порівнянні з 2009-м роком податкові збори на Донеччині зросли в 2,4 рази. Був ініціатором запровадження регіональної програми боротьби з тіньовою зайнятістю населення. Ініціював низку інших якісних новацій у роботі податкової служби Донецької області. Всього О.Клименко працює в органах податкової служби з 2005 року.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua