Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Японія готує законопроект про розширення повноваження спецслужб 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.03.2014

За даними видання Японія Таймс Уряд Японії в терміновому порядку готує законопроект, що розширює повноваження агентств безпеки для більш успішної боротьби з кіберзагрозами. За даними видання Японія Таймс Уряд Японії в терміновому порядку готує законопроект, що розширює повноваження агентств безпеки для більш успішної боротьби з кіберзагрозами. Так, нині Національний центр з інформаційної безпеки (National інформаційної безпеки центр, NISC) ​​не може вчасно вживати необхідних кроки в боротьбі з погрозами через необхідність отримувати різні дозволи і ордери, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт SecurityLab.ru.

Новий законопроект дозволить NISC, а також Урядової оперативної координаційну групу з безпеки (операція Координаційна група Уряд Безпеки, GSOC) обходити «паперову роботу». Крім того, документ повинен поліпшити координацію між 13 операторами критичної інфраструктури Японії зі сфери фінансів, транспорту та електроенергетики.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua