Zakonoproekt.Org.UA

 


Яценюк думав, думав, і так вирішив викинути на 7,4 млн грн. на екскурсію до Непалу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.04.2015

Прем'єр-міністр України А.Яценюк підписав Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №409-р «Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал» про виділення 7 390 650 грн. на екскурсію до Непалу і фактично злив до унітазу державні коштиПрем'єр-міністр України А.Яценюк підписав Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №409-р «Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал» про виділення 7 390 650 грн. на екскурсію до Непалу, зазначається на сайті zakonoproekt.org.ua:

1. Виділити Міністерству закордонних справ 360 тис. гривень, Міністерству оборони 6750 тис. гривень, Міністерству внутрішніх справ (Державній службі з надзвичайних ситуацій) 280,65 тис. гривень для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал (далі - евакуація), у тому числі для відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням евакуації.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету та забезпечити перерахування Міністерству оборони коштів в іноземній валюті, необхідних для польоту літака поза межами України, з валютного рахунка Державної казначейської служби.

2. Міністерству внутрішніх справ (Державній службі з надзвичайних ситуацій), Міністерству закордонних справ та Міністерству оборони:

забезпечити здійснення евакуації літаком Іл-76 Повітряних Сил Збройних Сил;

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням евакуації, що підлягають відшкодуванню;

подати до 1 липня 2015 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами Федеративної Демократичної Республіки Непал і Республіки Азербайджан питання здійснення евакуації та забезпечити дипломатичний дозвіл на проліт літака.

4. Державній фіскальній службі забезпечити оперативне митне оформлення членів екіпажу і пасажирів літака, а Адміністрації Державної прикордонної служби - першочергове здійснення їх контролю під час перетинання державного кордону.

Таким бездумним Розпорядженням Кабінету Міністрів України про виділення 7 390 650 грн. на екскурсію до Непалу і фактично злив до унітазу державні кошти.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми