Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


За 50 тисяч загиблих і поранених українців на Донбасі - не вислали жодного російського дипломата 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.03.2018

На Донбасі вбито та поранено більше 50 тисяч українців, а Україна лише зараз висилає 13 російських дипломатів... через начебто отруєного у Великобританії одного шпигунаПісля сумнівного чергового отруєння у Великобританії невідомими британського шпигуна на РФ - на цей раз Скрипаля, з Великобританії вислали 23 російських дипломатів.

На Донбасі вбито та поранено більше 50 тисяч українців, а Україна лише зараз висилає 13 російських дипломатів... через начебто отруєного у Великобританії одного шпигуна

США (де шпигунів на РФ живе значно більше, і яких ніхто не труіть) - 60 чол. Трамп вже заявив, що знайшов як економити кошти американських  платників податків - через висилку американських дипломатів із РФ. 

Франція, Німеччина, Польща і Канада - по 4 чол.

Чехія і Литва - по 3 чол.

Італія, Іспанія, Нідерланди, Данія, Албанія, Австралія - по 2 чол.

Фінляндія, Латвія, Естонія, Румунія, Хорватія, Швеція, Угорщина, Македонія і Норвегія - по 1 чол.

Не оголосили про висилку: російських дипломатів такі країни ЄС, що захищають економні інтереси своєї країни:

Австрія

Бельгія

Болгарія

Кіпр

Греція

Угорщина

Ірландія

Люксембург

Мальта

Португалія

Словаччина

Словенія

Іспанія.

Скоріш за все, питання тут в майні росіян у Великобританії. Це якось нагадує Каддафі, який мав необережність покласти мільярди в іноземні банки. Під час кризи вони там більше знадобляться.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua