Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Перевір, за кого будеш голосувати на виборах 2012 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.10.2012

Наближаються вибори, а розібратися в програмах партій і порівняти хто краще відповідає нашим сподіванням нелегко. Тому ми спробували підготувати основні тези програм всіх партій у вигляді тесту.  Перевір за кого голосувати   Все дуже просто – Ви читаєте обіцянки партій і відмічаєте своє ставлення до них. www.zakonoproekt.org.ua

Наближаються вибори, а розібратися у програмах партій і порівняти, хто краще відповідає Вашим сподіванням, нелегко. Тому ми підготували основні тези програм усіх партій у вигляді тесту. 

Перевір за кого голосувати

Все дуже просто:  Ви читаєте обіцянки партій і відмічаєте позначкою своє ставлення до них. У процесі надання відповідей Ви побачите, як Ваші відповіді вибудовуються у діаграмі зі статистикою підтримки Вами положень, які задекларували різні партії.  На діаграмі статистики можна клікнути і побачити всі підтримані Вами обіцянки тієї чи іншої партії. Цікавим також буде побачити статистику партій, обіцянки яких ви не підтримуєте. Наразі є можливість пройти три тести: «Гуманітарні», «Економіка», «Управління», в кожному з яких більше сотні питань, що подаються по 20 на одній сторінці. Ви можете проходити тести окремо, але, якщо ви припините проходження одного тесту,  то потім доведеться проходити його знову.

            Програми партій характеризуються тим, що однакові по суті обіцянки сформульовані різними словами. Ми виокремили з програм партій найконкретніші обіцянки, виконання яких можливе, й ті, які інші партії  пропонують виконувати в інший спосіб. До нашого «реєстру обіцянок»  не увійшли загальні формулювання та лозунги.

            Хоча ми і подаємо узагальнену статистику за всіма тестами, не  менш цікавою є статистика за кожним з них. Тож  якщо Ви пройшли тестування, зареєструвавшись на сайті, у Вас буде можливість переглянути цю статистику, повернувшись згодом  і не проходячи тести знову. Якщо Ви бажаєте пройти тестування анонімно, ви маєте можливість повернутися до своїх результатів протягом 5-ти днів  зі свого ж комп'ютера.

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua