Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Закінчилася ера Стіва Джобса. Він помер. Сумно. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.10.2011

Стив Джобс, людина, що змінила світ, помер після довготривалої хвороби. В нього був рак підшлункової залози.  Інформацію щодо цього підтвердила компанія Apple, яка зазначила на своєму сайті, що: «Apple втратилася далекоглядного і творчого генія , а увесь світ — фантастичну людину. Ті з нас, кому пощастило працювати разом зі Стівом, втратили дорогого друга й розумного наставника. Стів залишає після себе компанію, що тільки він міг побудувати, і його дух завжди буде її фундаментом». , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Apple.Стив Джобс, людина, що змінила світ, помер після довготривалої хвороби. В нього був рак підшлункової залози.

Інформацію щодо цього підтвердила компанія Apple, яка зазначила на своєму сайті, що: «Apple втратилася далекоглядного і творчого генія, а увесь світ — фантастичну людину. Ті з нас, кому пощастило працювати разом зі Стівом, втратили дорогого друга й розумного наставника. Стів залишає після себе компанію, що тільки він міг побудувати, і його дух завжди буде її фундаментом», зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Apple.

На сайті Apple зазначено: "Якщо ви хотіли б поділитися своїми думками, спогадами, і співчуття, будь ласка, напишіть rememberingsteve@apple.com".

"Є стара цитата Уэйна Гретцки, яку я люблю. «Я мчуся туди, де шайба буде, а не туди, де вона була». І ми завжди намагалися робити так в Apple. Із самого-самого початку. І ми завжди будемо.". Стівен Пол Джобс.

"There's an old Wayne Gretzky quote that I love. 'I skate to where the puck is going to be, not where it has been.' And we've always tried to do that at Apple. Since the very very beginning. And we always will.". Steven Paul Jobs.

Таким Стів Джобс і залишиться в нашій пам'яті.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua