Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS
Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» -> РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ -> Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»
Стаття 2. Максимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання
Остання версія цього законопроекту знаходиться тут http://www.zakonoproekt.org.ua/zakon-pro-zakhody-shhodo-zakonodavchogho-zabezpechennja-reformuvannja-pensijnoji-systemy-7455.aspx
Ключове слово:
Стаття 2. Максимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання
1. Максимальний розмір пенсії (крім пенсійних виплат, що здійснюються з Накопичувального фонду) або щомісячного довічного грошового утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), призначених (перерахованих) відповідно до Митного кодексу України , Законів України «Про державну службу» , «Про прокуратуру», «Про Національний банк України» , «Про Кабінет Міністрів України» , «Про дипломатичну службу» , «Про службу в органах місцевого самоврядування» , «Про судову експертизу» , «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» , «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» , «Про наукову і науково-технічну діяльність» , «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» , «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» , «Про пенсійне забезпечення» , «Про судоустрій і статус суддів», Постанови Верховної Ради України від 13 жовтня 1995 р. № 379/95 «Про затвердження Положення про помічника-консультанта народного депутата України», не може перевищувати дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.
Запропонована редакція:
Коментар:
Закрити
© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua