Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Замість звинувачувати кубанців та Посла Росії М.Зурабова в образі України потрібно знати Державний Гімн 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.06.2012

Істерика щодо Кубанського козачого хору і Посла РФ Михайла Зурабова - це відсутність аргументів в опонентів влади.

Я не здивований, що у Верховній Раді України сьогодні цілий день була істерика щодо того, що наші українці з Кубанського козачого хору, якими ми всі ці роки пишалися, і яких завжди шанували, співали пісню «Ще не вмерла Україна», і за що їх ображають цілий день і у Верховній Раді України, і у багатьох виступах в Інтернет, зазначає на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA президент Українського аналітичного центру Євген Костенко.

Це завжди буває в тих, хто нещодавно маючи всю повноту державної влади і розваливши все що лише можна, програв вибори, тепер, продовжуючи перебувати при владі, як член вищого законодавчого органу, тим не менше зусилля свої не  на реальну роботу на благо України направляє, а зводить це до балабольства, оскільки просто не вміє знайти реальних аргументів проти чинної влади.

Хоча зазначу, що підстав для реальної критики чинної влади більше ніж достатньо.

Мене дивує, що за цей день, ні міністр закордонних справ України К.Грищенко чи Міністерство закордонних справ України, ні Прем'єр-Міністр України Микола Азаров, ні Президент України Віктор Янукович, ні Голова Верховної Ради України ВЛитвин, чи їхні Прес-служби, інші політики, міністри чи урядовці, що напевно були на тому прийнятті в Посла Російської Федерації Михайла Зурабова з приводу святкування Дня Росії не поправили парламентських ледацюг і балаболів, що Кубанський козачий хор вже давно співає "Ще не вмерла Україна", як свою народну пісню, бо вони нащадки українців, і не виступили на їхній захист.

І уважно слухайте, що співає Кубанський козачий хор, щоб зрозуміти що роблять ці махинатори, які накручують проти наших українців з Кубанського козачого хору. А співав він пісню «Ще не вмерла Україна». І текст там, навіть на доданому запису, дійсно не такий, як в Державному Гімні України. І не тому, що його спаплюжили козаки :) 

А тому, що текст в пісні дійсно не такий, бо самі вірші інші як в Державному гімні України, який, я нагадаю,затвердили 6 березня 2003 року, і текст якого подається нижче:

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про Державний Гімн України

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 24, ст.163 )

Стаття 1. Державним Гімном України є національний гімн на музику М. Вербицького із словами першого куплету та приспіву твору П. Чубинського в такій редакції:

"Ще не вмерла України і слава, і воля,

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду".

Стаття 2. Встановити, що урочисті заходи загальнодержавного значення розпочинаються і закінчуються виконанням Державного Гімну України.

Музичне виконання Державного Гімну України здійснюється під час проведення офіційних державних церемоній та інших заходів.

Стаття 3. Наруга над Державним Гімном України тягне за собою відповідальність, передбачену законом.

Стаття 4. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 6 березня 2003 року

N 602-IV

І легко можна було б доказати, що саме балабони щодо цього виступу Козацького козачого хору проголосували за цей проект, якби нинішній Голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин не дозволив Керівнику Апарату Верховної Ради України Валентину Зайчуку заборонити доступ громадян до результатів голосувань по цьому та іншому проектах. Бо, на відміну, від таких своїх попередників, як Івана Степановича Плюща та Олександра Миколайовича Ткаченка, які і Інтернет-ресурси у Верховній Раді України розвивали, і доступність до інформації про його роботу, нинішній Голова Верховної Ради України, що боїться ІТ-технологій, відзначається, поки що прямо протилежним.

А чого ж ці крики, істерики і образи за спів козаків?

А все дуже просто.

Керівництво БЮТ і НУНС, а всього там було 59 народних депутатів України від БЮТ і 19 народних депутатів від НУНС проголосували за включення до порядку денного сесії Верховної Ради України так званих мовних законопроектів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова. А я сумніваюся, щоб Ю.Тимошенко, як би до неї хто не відносився, проголосувала б так, як це її колеги по БЮТ і НУНС голосували щодо законопроектів Колесніченка і КІвалова про мови.

Цирк на дроті. Та люба принципова і проукраїнська фракція просто б проголосувала проти того, щоб ці законопроекти не попали до порядку денного сесії ВР, ще на початку розгляду порядку денного.

Нагадаю, що за внесення так званих мовних законопроектів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова проголосувало 309 нардепів "Поіменне голосування про проект Постанови про порядок денний десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (№9800) - за основу та в цілому"

І як тут не погодитися із тим, що заявив сьогодні у Верховної Ради України лідер фракції, або як би сказали в Парламенті Великої Британї ,"батіг" М.Чечетов.

Судячи з усього, питання було в тому, щоб відволікти громадян України, що були обурені цими проектами від запитань, а як же лідери БЮТ і НУНС це за таке проголосували, і були, напевно, придумані ці звинувачення Кубанського козачого хору, який є нашим, бо там наші українці, в антиукраїнських діях.

А ще раніше саме члени БЮТ внесли законопроект, яким було заборонено народним депутатам України вносити законопроекти про денонсацію харківських угод і угоди про кіпрський офшор, який, до речі, разом з панамським, з числа офшорів виключили Прем’єр-міністри України Ю.Єхануров та Ю.Тимошенко.

Ну і ще одна причина, про яку все більше говорять ті, хто спостерігає за роботою Верховної Ради України – народні депутати України ще більше не хотіли, аби оголошена ними під час виборів у 2006 році, але так і не виконана ними до цього часу обіцянка ліквідації депутатської недоторканості, була реалізована. І от ту вже питання щодо

А натомість, ніхто особливо не звернув увагу на те, що День Росії в Україні відсвяткували в Києво-Печерській Лаврі, відслужили там молебень у Трапезній церкві Святих Антонія й Феодосія Печерських, а також поклали квіти до могили Петра Столипіна, прем'єра Російської імперії.  І всього то за 20 т. грн. А от те, що там проспівали українці з Кубанського козачого хору, їх заділо.

Євген Костенко

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua