Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Завдяки ледачій прес-службі МВС А.Могильова чекає доля Д.Табачника або навіть Ю.Кравченка 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.09.2011

Міністр внутрішніх справ України А.В.Могильов, який, до речі, хоча і не боїться самостійно спілкуватися із депутатами і ЗМІ,  має всі шанси, дякуючи своїй прес-службі, бути більшим ньюсмейкером, ніж Дмитро Табачник, а можливо його навіть чекає доля свого попередника Ю.Ф.Кравченка, який, у свій час, також ігнорував своєчасне інформування суспільства про дії підлеглих, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA Міністр внутрішніх справ України А.В.Могильов, який, до речі, хоча і не боїться самостійно спілкуватися із депутатами і ЗМІ, має всі шанси, дякуючи своїй прес-службі, бути більшим ньюсмейкером, ніж Дмитро Табачник, а можливо його навіть чекає доля свого попередника Ю.Ф.Кравченка, який, у свій час, також ігнорував своєчасне інформування суспільства про дії підлеглих, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .

Спробуйте знайти на сайті МВС інформацію щодо дій його співробітників стосовно справи, яку порушили проти власника ProstoPrint.

Так само і на сайті ГУМВС України в м. Києві не можна знайти зрозумілого роз’яснення щодо цих дій співробітників МВС. Чи можна назвати професійною роботу МВС України та її територіального підрозділу, яке не дає пояснення стосовно справи, що порушили проти власника ProstoPrint , і ситуація щодо якої отримала такий резонанс ?

Можливо Прем’єр-міністр України М.Я.Азаров чи Президент України В.Ф.Янукович пояснять Міністру внутрішніх справ України А.В.Могильову, що відомство, яке існує на кошти платників податків повинно інакше спілкуватися із суспільством і зможуть допомогти міністру внутрішніх справ України А.В.Могильов розповісти своїй прес-службі, як давати суспільству чітке пояснення щодо своїх дій, які так широко обговорюють в Україні, вважає політолог Євген Костенко.

 
Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua