Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Жебраки і аферисти Порошенка підписалися під ще один офшор 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
23.09.2016

Ні для кого не секрет, що ті, хто нині керують державою чимало зусиль витрачали і витрачають на виведення коштів в офшори.   Тепер про нове досягнення так званого "міністра закордонних справ України" Клімкіна - підписання угоди про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Федерацією Сент-Кітс і Невіс.  22 вересня ц.р. в рамках 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Міністром закордонних справ Федерації Святого Крістофера (Сент-Кіттс) і Невіс Марком Брентлі, про що заявив як про перемогу - Україна домоглася скасування віз з ще одним відомим офшором - федерацією Сент-Кітс і Невіс.   www.zakonoproekt.org.uaНі для кого не секрет, що ті, хто нині керують державою чимало зусиль витрачали і витрачають на виведення коштів в офшори. 

Тепер про нове досягнення так званого "міністра закордонних справ України" Клімкіна - підписання угоди про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Федерацією Сент-Кітс і Невіс.

22 вересня ц.р. в рамках 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Міністром закордонних справ Федерації Святого Крістофера (Сент-Кіттс) і Невіс Марком Брентлі, про що заявив як про перемогу - Україна домоглася скасування віз з ще одним відомим офшором - федерацією Сент-Кітс і Невіс.  

Потужна Федерація Сент-Кітс і Невіс знаходиться в східній частині Карибського моря, що складається з двох островів – Сент-Кітс і Невіс, які належать до Малих Антильських островів. Є членом Британської Співдружності, очолюваної Королевою Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Площа країни — 261 км². Населення — 50 тис. чоловік. В країні діє парламент, що має 14 місць — 3 депутати призначаються генерал-губернатором (1 за рекомендацією лідера опозиції і 2 за рекомендацією прем'єр-міністра) і 11 обираються на 5-річний термін по одномандатних округах (8 — від Сент-Кіттса і 3 — від Невіса).

Після введення безвізового режиму до офшорних рахунків буде легше діставатися і можливо без поміток в паспорті :)

Положеннями зазначеної Угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати строком до 90 днів без віз на територіях, відповідно Сент-Кіттс і Невісу та України. 

За словами Клімкіна реалізація положень Угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами - вивезенню капіталу з України в ще один офшор.

У ході зазначеної зустрічі сторони також обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва і можливі шляхи посилення співпраці між Україною та Федерацією Святого Крістофера, напевно, про ще більше вивезення коштів в офшор.

8 червня 2015 року у Лондоні відбулося урочисте підписання комюніке про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Федерацією Сент-Кітс і Невіс. Підписав його з української сторони Тимчасовий повірений у справах України у Великій Британії Ігор Кизим. Його виступ взагалі був феєричним: "Встановлення дипломатичних відносин з Федерацією Сент-Кітс і Невіс відкриває широкі можливості для реалізації значного потенціалу двосторонніх взаємин у економічних та консульських питаннях, а також співпраці у рамках міжнародних організацій".

Тимчасовий повірений у справах України також висловив сподівання на підтримку урядом Сент-Кітс і Невіс у цей нелегкий для нашої держави час, коли Україна протистоїть військовій агресії з боку Росії. Після такої заяви українці можуть бути впевнені у збільшенні фінансування. Не армії України, а банківської системи цих островів, спеціалізація яких ... офшорне банківське обслуговування, а корпоративне право   використовує основи законодавства американського штату Делавер.

«Ми раді розвивати дружні відносини як у добрі так і у важкі часи. Моя держава підтримуватиме Україну і надалі», - зазначив Кевін Ісаак, Високий представник Федерації Сент-Кітс і Невіс у Великій Британії, який підписав документ від імені свого уряду.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua