Zakonoproekt.Org.UA

 


Жоден банк України не має права і підстав обмежувати виплати клієнтам 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.07.2014
Можна порадувати усіх тих, хто писав на веб-сайт www.zakonoproekt.org.ua щодо того, що деякі банки, як ті, власників яких підтримує нинішня влада, так і ті, яких не підтримує нинішня влада, що відмовляють виплачувати клієнтам, в тому числі і вкладникам, кошти, що були розміщені у цих банках, в тому числі і проценти з депозитних вкладів у таких банках, із посиланням на те, що в мільярдерів і мільйонерів, які володіють цими банками немає грошей, і вони очікують рефінансування від Національного банку України.Можна порадувати усіх тих, хто писав на веб-сайт www.zakonoproekt.org.ua щодо того, що деякі банки, як ті, власників яких підтримує нинішня влада, так і ті, яких не підтримує нинішня влада, що відмовляють виплачувати клієнтам, в тому числі і вкладникам, кошти, що були розміщені у цих банках, в тому числі і проценти з депозитних вкладів у таких банках, із посиланням на те, що в мільярдерів і мільйонерів, які володіють цими банками немає грошей, і вони очікують рефінансування від Національного банку України.
Так ось, Національний банк України 02.07.2014 р. оприлюднив на своєму офіційному веб-сайті повідомлення про результати проведення тендера з підтримки ліквідності банків, у якому повідомляє, що черговий процентний тендер з підтримання ліквідності банків, оголошений на 02.07.2014, вважається таким, що не відбувся, у зв'язку з відсутністю заявок від банків.
Тобто, усі банки мають гроші для повернення вкладникам їхніх процентів чи депозитів. Причому, нагадаємо, без будь яких обмежень по розміру суми чи виду валюти. Бо усі посилання на начебто якісь обмеження, що начебто ввів Національний банк України, є нікчемними, бо такого нормативно-правового акту Національного банку України у Міністерстві юстиції України на сьогодні не зареєстровано.А це означає що посилання на Національний банк України є незаконними і можуть бути оскаржені до Національного банку України чи до суду.
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми