Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Журналістку, що розкрила аферу крадіжки грошей через Meinl Bank AG, вирішили залякати 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.05.2016

Проти Марго Ормоцадзе, що є одним із самих відомих журналістів-розслідувателів банківських афер, вирішили діяти стандартним методом - залякувати.

Поява таких погроз зрозуміла, бо Марго Ормоцадзе - це той самий журналіст, який найбільш активно розслідує банківські афери в Україні, і яка першою почала розповідати про фінансові афери банків України, власники і посадовці яких через сумнозвісне відомий австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів. Журналістка постійно привертала у «Forbes» увагу до цієї афери іноземних фінансових та правоохоронних органів. І внаслідок її дій вимушені були починати щось робити і керівники НБУ, МВС, ГПУ, ДСФМУ, СБУ, при фактичному сприянні яких змогли безкарно організувати і продовжувати і досі цю аферу через Meinl Bank AG. Поява таких погроз зрозуміла, бо Марго Ормоцадзе - це той самий журналіст, який найбільш активно розслідує банківські афери в Україні, і яка першою почала розповідати про фінансові афери банків України, власники і посадовці яких через сумнозвісне відомий австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів. Журналістка постійно привертала у «Forbes» увагу до цієї афери іноземних фінансових та правоохоронних органів. І внаслідок її дій вимушені були починати щось робити і керівники НБУ, МВС, ГПУ, ДСФМУ, СБУ, при фактичному сприянні яких змогли безкарно організувати і продовжувати і досі цю аферу через Meinl Bank AG.

І хоча журналісти повідомили, що поліція Києва розслідуватиме справу щодо погроз журналістці-розслідувачці, в цьому є великий сумнів. Наприклад, інформація про початок цього розслідування і досі відсутня на сайті ГУ НП у м. Києві http://www.kyiv.npu.gov.ua/uk/ .

Така «активність» НПУ цілком прогнозована, оскільки початок розслідування крадіжки біля 60 млн. євро через сумнозвісний Meinl Bank AG вже 2 роки за підтримки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, а тепер вже і начальника Національної поліції України Хатії Деконоїдзе та суддів Печерського районного суду блокує саме Національна поліція, а точніше її Головне слідче управління, яке очолюють Вакуленко і Мамка, та відповідний слідчий Циба. Загальна сума збитків від афери через Meinl Bank AG вже сягає сотень мільярдів гривень..   Можна буде не здивуватися, якщо з'ясується – те, що НПУ не активна, викликано тим, що поліції не до вподоби активність журналістки.

У вівторок, 3 травня, на домашній телефон Маргарити Ормоцадзе телефонували незнайомі та у грубій формі погрожували їй та її родині.

«Я пов’язую ці погрози з професійною діяльністю. Оскільки, я як журналіст, беру участь у журналістських розслідуваннях, пов’язаних із міжнародними фінансами. Відтак, я отримувала інформацію, що деякі фігуранти невдоволені інтересом преси до їх справ», – розповідає Марго Ормоцадзе.

Маргарита Ормоцадзе є редактором фінансової рубрики та міжнародної рубрики видання «Forbes Україна», і як автор співпрацює з виданнями «Тиждень», «Власть денег», «Ділова столиця», «РБК». Вона є автором численних журналістських розслідувань з питань діяльності українських банків та виведення з України коштів, у тому числі, корупційного походження. Керівники Meinl Bank AG, за публікації результатів розслідувань «Forbes Україна» про вивід через цей банк коштів за кордон, подали позов до журналістки та видавця, заперечуючи у позові свої зв’язки з Україною. І їхній тиск через суд є суттєвим, що ще раз підкреслює те, що такі афери на сотні мільярдів не могли б мати місце без активної підтримки керівництва НБУ, МВС, ГПУ, ДСФМУ, СБУ, ФГВФО, і тих, хто їх туди поставив.

Про надання юридичної підтримки з приводу цього випадку вже заявило юридичне бюро незалежної медіа-профспілки, яке закликало усіх журналістів не легковажити у справах порушення їх прав та звертатись до правоохоронних органів і профспілки.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua