Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Жителі США та Ізраїлю зможуть легко взнати долю свого листа в Україну 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.01.2011

Долю Вашого листа із Великобританії чи Португалії, Ви можете легко з’ясувати, зайшовши на сайт Укрпрошти, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Новий сервіс Укрпрошти дуже сподобається тим жителям інших держав, які відправляються поштові відправлення до України, або очікують листа з України. Тепер вони можуть за декілька секунд, і зовсім безкоштовно, отримати інформацію про те де знаходиться їхнє поштове відправлення до України з США,Ізраїлю, Франції, Німеччини, чи іншої держави світу. Чи навпаки, якщо воно направлено в Україну зі іншої країни, скажімо з Португалії, Бразилії, чи, скажімо, Великобританії.

Важливим є лише те, що це міжнародне поштове відправлення повинно бути зареєстрованим і, або пересилатися в Україну, або пересилатися за межі України.

Ідентифікатор міжнародного поштового відправлення складається з 13 цифр.

Наприклад, номер міжнародного відправлення виглядає так - CA123456789UA

Ідентифікатор поштового відправлення містить 13 символів, з них:

1-й та 2-й символи — букви;

з 3-го по 11-й — цифри;

 12-й та 13-й — букви, які у міжнародному ідентифікатор упоштового відправлення відображають код країни-відправника (наприклад, UA — Україна, RU — Росія, US — США, IL — Ізраїль тощо).

Для того, аби отримати необхідну інформацію, необхідно зайти на спеціальну сторінку для пошуку реєстрованого поштового відправлення  і ввести без пропусків та інших символів повний 13-символьний буквено-цифровий номер (штрихкодовий ідентифікатор) поштового відправлення, який зазначено на Вашому розрахунковому документі (касовому чеку, розрахунковій квитанції тощо) та натиснути на кнопку «Пошук» або клавішу «Enter».

Інформація про наявність та стан пересилання поштових відправлень постійно оновлюється й зберігається в системі протягом 6 місяців з моменту реєстрації.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua