Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Знайдено авторів оподаткування хабарів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.12.2010

Норма про оподаткування хабарів вперше з’явилася в проекті Закону України «Про податок на доходи фізичних осіб», що був внесений 19.09.2002 року народними депутатами Буряком С.В., Капустіним В.В., Цушко В.П., Терьохіним С.А., Кальнінченко І.В. та іншими.

Під час другого читання народний депутата України 4 скликання Володимир Скомороський запропонував народним депутатам викреслити цю норму. Але на засіданні Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, яке відбулося 13.01.2003 p. члени відмовили йому із посилання на те, що це «призводить до звільнення хабарників від податкової відповідальності».

Єдине, на що погодилися народні депутати України, – це на зміну нумерації пункту з 4.2.17. на 4.2.16 .

У чинному Податковому кодексу ця норма була дещо змінена. Заміст редакції попереднього Закону України «Про податок на доходи фізичних осіб» де вказується: «у сумах, підтверджених обвинувальним вироком суду»,. у пункті 164.2.12. вже вказано: «кошти або майно (нематеріальні активи), отримані платником податку як хабар, викрадені чи знайдені як скарб, не зданий державі згідно із законом, у сумах, які визначені обвинувальним вироком суду незалежно від призначеної ним міри покарання;».

Тобто суму хабаря для подальшого її оподаткування тепер буде визначати самий справедливий суд в світі - український?

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua